DOFE - Piątek w Porcie Jachtowym Kołobrzeg
Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, w najbliższy piątek do Portu Jachtowego w Kołobrzegu.
Gdzie?
Port Jachtowy - Marina Solna
Warzelnicza 1, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
11 maja 2018 od 10:00 do 13:00
Organizator
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

Co ukrywa się pod nazwą DOFE? Najistotniejsze wydarzenie związane z projektami europejskimi w Polsce, zwane Dniami Otwartymi Funduszy Europejskich. Impreza odbędzie się już piąty raz i towarzyszyć jej będą setki wydarzeń. DOFE cieszą się zainteresowaniem odwiedzających niemal w całym kraju. Cała impreza trwa przez kilka majowych dni. A całe to pozytywne zamieszanie odbywa się dzięki zaangażowaniu w beneficjentów, którzy otwierają wówczas drzwi i prezentują projekty, proponują zniżki, bezpłatne wejścia. A jak ta impreza wygląda w Kołobrzegu, w Porcie Jachtowym Marina Solna?

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, w najbliższy piątek do Portu Jachtowego w Kołobrzegu. Tu, 11 maja od godziny 10:00 do godziny 13:00 zorganizowane zostaną wycieczki, podczas których nastąpi oprowadzanie na terenie portu, prelekcje i pogadanki na temat historii Mariny. Wysłuchać będzie można historii rybołówstwa oraz opowieści żeglarskich. Dla chętnych zajęcia praktyczne w wiązaniu węzłów oraz zwiedzanie wybranej jednostki cumującej w Marinie Solnej.

Na terenie Portu Jachtowego zlokalizowany zostanie Punkt Informacji Europejskiej (Kołobrzeg PIIED). Punkt Europe Direct Kołobrzeg prezentować będzie informacje na temat zaangażowania Unii Europejskiej w modernizację i transformację Kołobrzegu oraz regionu. Podczas spotkania skorzystać będzie można z bezpłatnych publikacji.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl