Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Kierunek - oczyszczanie!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Kierunek - oczyszczanie!
Każdy z uczestników dostanie od nas folder, który zawiera najważniejsze informacje dotyczące oczyszczania ścieków, a dzięki temu utrwalą się informacje zdobyte wcześniej.
Gdzie?
Zakopiańska Ścieżka Edukacyjna
Jana Kasprowicza 35c, 34-500 Zakopane
Kiedy?
11 maja 2018 od 08:00 do 14:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Dni Otwarte Europejskich Funduszy (DOFE), które odbędą się już 11-go maja 2018 roku, w Zakopanem. Wydarzenie jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Największe tego typu wydarzenie przeznaczone dla europejskich projektów w naszym kraju. Ponad to setki innych wydarzeń oraz tysiące odwiedzających nas w całej Polsce - jedynie 3 dni w maju. A wszystko to dzięki beneficjentom, otwierającym wówczas drzwi swych projektów, oferującym liczne zniżki, to również darmowe wejściówki albo po prostu prezentacje projektów, które zostały zrealizowane dzięki unijnym środkom.

Dni Otwarte Europejskich Funduszy 2018
Kierunek to oczyszczanie!
Już 11-go maja, w godzinach 8:00 - 14:00, na Zakopiańskiej Ścieżce Edukacyjnej.
Jak jest zbudowana oczyszczalnia? I gdzie trafią ścieki?

Na takie oraz inne pytania odpowiedzą Państwu pracownicy Spółki Sewik w trakcie Dni Otwartych odbywających się w oczyszczalniach ścieków Spyrkówka i Łęgi, w Zakopanem. Na tych z Państwa, którzy nas odwiedzą czeka wiele ciekawych atrakcji, jak między innymi: ścieżka edukacyjna, która w przystępny sposób, tak małym jak i większych obserwatorom wyjaśni na czym polega oczyszczanie ścieków. Zaś pracownicy Spółki opowiedzą Wam dlaczego właściwie powinniśmy oczyszczać ścieki oraz jak razem możemy ochronić naturalne środowisko.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Każdy z uczestników dostanie od nas folder, który zawiera najważniejsze informacje dotyczące oczyszczania ścieków, a dzięki temu utrwalą się informacje zdobyte wcześniej. Także będzie można zobaczyć sprzęt, który jest na co dzień wykorzystywany przez pracowników Spółki, to jest: specjalistyczne samochody, urządzenia stosowane w eksploatowaniu sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej, czy koparki.

Ścieżkę edukacyjną zwiedzać można będzie w godzinach 8:00 - 14:00 w każdej pełnej godzinie. Prosimy zainteresowanych, by wcześniej skontaktowali się z nami, celem zarezerwowania godziny odwiedzin: numer telefonu - 182024466 Zofia Rzadkosz.

Spacer naszą ścieżką edukacyjną ma miejsce w grupach, które liczą maksymalnie 25 osób. Natomiast w przypadku grup zorganizowanych dzieci, czy młodzieży trzeba zapewnić sobie odpowiednią opiekę wychowawców.

Zapraszamy serdecznie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl