Dni Morza 2019
Tegoroczne usteckie Dni Morza są jedną z najpopularniejszych oraz najbardziej lubianych imprez, ponieważ Gościom kojarzy się głównie z początkiem wakacji.
Gdzie?
Port Zachodni
Ustka
Kiedy?
30 czerwca 2019 od 10:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Miasta Ustki

Tegoroczne usteckie Dni Morza są jedną z najpopularniejszych oraz najbardziej lubianych imprez, ponieważ Gościom kojarzy się głównie z początkiem wakacji. W programie znajduje się wiele zróżnicowanych wydarzeń, jak przystało na powitanie lata, między innymi: parada jednostek pływających, szantowe koncerty i nie tylko, degustacja rybnych dań, kulinarne pokazy i rybny targ po części zachodniej portu. W każdym roku są organizowane regaty widowiskowe. W roku 2019 imprezie będzie towarzyszyć kino na leżakach. Fakt, iż współorganizator wydarzenia to Biuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej (Gdynia) nadaje mu wyjątkowości, które razem z morską administracją jest inicjatorem obchodów Dnia Hydrografii WHD, rok 2019.

Natomiast harmonogram wydarzenie wygląda następująco: o godzinie od 10:00 do 12:00 odbędzie się wycieczka z przewodnikiem - szlak portowy (zbiórka ma nastąpić przed morską latarnią). Od godziny 16:00 do 19:00 animacje przeznaczone dla najmłodszych w Porcie Zachodnim (Szkoła Piratów). O godzinie 18:00 będzie miał miejsce kulinarny pokaz, który wykona szef kuchni restauracji, pod nazwą: Columbus, w Porcie Zachodnim.

Zapraszamy również na wieczór z szantami: o godzinie 19:00 odbędzie się koncert formacji Kubryk. O godzinie 20:30 do 22:00 nastąpi koncert grupy Orkiestra Samanta. Po godzinie 22:00 specjalnie dla Państwa - kino na leżakach i film, pod tytułem: „Rejs” na placu przed Kapitanatem Portu.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

Wydarzenie odbędzie się już 30-go czerwca 2019 roku i jest bezpłatne. Organizatorem imprezy jest zaś Urząd Miasta Ustki.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl