Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dni Morza 2018

Dni Morza 2018
 
Roman Peszke do Ustki przybędzie Katamaranem Gemini 3, zwanym maxi katamaranem
gdzie?Port Zachodni
Ustka
kiedy?7 lipca 2018
za ile?bezpłatnie
organizatorUrząd Miasta Ustki

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkowe Dni Morza, które w tym roku połączyliśmy z otwarciem nowego rybnego targu w Ustce. Wydarzenie odbędzie się już 7-go lipca 2018 roku, w Porcie Zachodnim, jest ono bezpłatne. 6-go i 7-go lipca tego roku, w Ustce będą miały miejsce Dni Morza. Zaplanowaliśmy z tego tytułu bardzo bogaty program. Jeszcze trwają ostatnie ustalenia, które dotyczą harmonogramu, jednak wiadomo, iż w trakcie obchodów nie może zabraknąć jednego z bardziej utytułowanych oraz bardziej znanych żeglarzy, czyli Romana Paszke.

Roman Peszke do Ustki przybędzie Katamaranem Gemini 3, zwanym maxi katamaranem patrząc na jego gabaryty, a mianowicie: 27,43 metra długości, 14 metra szerokości, wysokości zaś 33 metra. W czasie Dni Morza można będzie zwiedzać tę jednostkę razem z kapitanem Peszke, żeglarz będzie opowiadał również o swych dotychczasowych dokonaniach, a także promował będzie swą książkę. W czasie wydarzenia pojawią się prawdopodobnie doskonali żeglarze pochodzący z Ustki, czyi Eugeniusz Ginter oraz Andrzej Glebow.

7-go i 8-go lipa po raz pierwszy będą miały miejsce regaty żeglarskie w Ustce, w klasie Hobie Cat. Nie mogłoby również zabraknąć regat klasy optymist, a poza tym zostaną organizowane regaty klasy open. Można będzie obejrzeć jednostki, tak pierwszego, jak również drugiego dnia.

Szukasz noclegów w Ustce? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Ustce

7-go lipca Burmistrz Ustki otworzy uroczyście targ rybny, zlokalizowany w zachodniej stronie portu. Po otwarciu rybnego targu oraz oficjalnej inauguracji imprezy przewidziane są pokazy kulinarne, w których wezmą udział uczestnicy master Chefa, a także darmowy poczęstunek. Nie może też zabraknąć muzyki w naszym programie. Zatem 7-go lipca wystąpią przed Państwem formacje szantowe, jak: Piotr Wypychowski i Handszpaki, a na zakończenie wydarzenia pojawi się na scenie MR ZOOB z utworem nieśmiertelnym, czyli: "Mój jest ten kawałek podłogi". Program obejmuje również dużo atrakcji oraz pokazy, o których poinformujemy was już niedługo.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl