DKF Faktor Berliński
Swoje produkcje dyplomowe w lutym będzie prezentować Piotr Sułkowski, który jest absolwentem filmówki w Łodzi.
Gdzie?
Ośrodek Kultury Ochoty w Warszawie
Grójecka 75, 02-094 Warszawa
Kiedy?
28 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Ośrodek Kultury Ochoty

Ośrodek Kultury Ochoty w Warszawie co jakiś czas bardzo serdecznie zaprasza oraz gości, tak studentów, jak również absolwentów filmowych szkół, jacy stawiają swe pierwsze, czasem nawet drugie kroki w tym jakże wspaniałym i wielkim przemyśle filmowym. A zatem, żeby tradycja mogła zatriumfować, swoje produkcje dyplomowe w lutym będzie prezentować Piotr Sułkowski, który jest absolwentem filmówki w Łodzi.

Reżyser to stypendysta programu, pod nazwą: „Młoda Polska”, rok 2015, laureat nagrody imienia Wiesława Nowickiego, rok 2015 i nagrody Ministra Kultury oraz Dziedzictwa Narodowego w zamian za osiągnięcia wybitne dla studentów artystycznych uczelni, zaś jeden z filmów, jaki będziemy mogli oglądać, noszącym tytuł: "Play”, jest najczęściej pokazywaną produkcją polską krótkometrażową podczas festiwali międzynarodowych, w roku 2019. Dla zachęcenia można wspomnieć, iż występowali w nim, między innymi: Joanna Kulig i Adam Woronowicz. Prócz wspominanego już filmu zobaczą Państwo także: "Chicken Dance", z roku 2017 i "Krasnale", również z roku 2017.

Moderatorem jest Konrad Domaszewski. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Ośrodka Kultury Ochoty, znajdującego się przy ulicy Grójeckiej 75. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl