DJ Aphrodite w Sopocie - koncert
Artysta zna się świetnie na winylach, otwarty jest również na nowości oraz czerpie pełnymi garściami z wprawy w nagrzewaniu scen na całej kuli ziemskiej.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
26 kwietnia 2019 od 22:00
Za ile?
35 zł

Wcześniejsze rozpoczęcie majówki w tym roku zapowiada się porządnie, ponieważ Dj Aphrodite wystąpi przed Państwem już 26-go kwietnia 2019 roku, w sopockim Klubie Sfinks, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Pod znanym pseudonimem ukrywa się Gavin King, który jest weteranem sceny beatów połamanych! Jest jednym z najlepiej znanych oraz najdłużej królujących djów oldschoolowych, który pochwalić się może nieustanną sympatią wiernych fanów, a także wielkim wpływem na DnB i jungle. Jest ojcem numeru „Stalker”, który został rozsławiony na kultowej scenie, pochodzącej z „Human Traffic”. Zna się świetnie na winylach, otwarty jest również na nowości oraz czerpiący pełnymi garściami z wprawy w nagrzewaniu scen na całej kuli ziemskiej. Założył Aphrodite Recordings oraz jest autorem kultowych numerów, przy czym ciągle nie zwalnia i prze do przodu!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl