Disney On Ice – Moc Jest w Tobie!
Jesteście Państwo gotowi na wspaniałą przygodę? Czy jesteście gotowi na odkrycie tego, co jeszcze niepoznane?
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
Kiedy?
7 grudnia 2019 od 14:00
Za ile?
75 zł
Organizator
Agencja koncertowa Alter Art

Pierwszy raz na lodzie ma zamiar pojawić się uwielbiana wręcz przez wszystkich bardzo odważna, waleczna i samodzielna VAIANA! Historia tej dziewczyny uświadomi Państwu, iż Moc jest w nas wszystkich! Przeżyjcie więc niesamowitą przygodę razem z nią oraz innymi przyjaciółmi, którzy pochodzą z królestwa Disneya. Zapraszamy zatem na wydarzenie "Disney On Ice", które odbędzie się już 7-go grudnia 2019 roku, w warszawskim centralnym Ośrodku Sportu Hali "Torwar", znajdującym się przy ulicy Łazienkowskiej 6a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, a bilety wstępu kosztują 75 złotych. Organizatorem imprezy jest natomiast Agencja koncertowa Alter Art.

Jesteście Państwo gotowi na wspaniałą przygodę? Czy jesteście gotowi na odkrycie tego, co jeszcze niepoznane? Zapraszamy Was zatem na opowieść traktującą o niezależności oraz sile, w jaką nie należy nigdy wątpić. O tym również, żeby nie bać się marzeń oraz realizować swe pragnienia. Przedstawiamy zatem widowisko, pod tytułem: Disney On Ice. A Moc jest w Was!

Wraz z Vaianą wypłyńcie w wypełnioną wyjątkowymi przygodami podróż, aby ocalić wyspę oraz odnaleźć swą życiową drogę, a także własne miejsce na tym świecie. Towarzyszył Wam będzie potężny półbóg Maui. Dowiecie się dzięki nim, jak ważni są bliscy w życiu, oraz że można im zaufać w trudniejszych momentach. Niczym Vaiana możecie uwierzyć w swe przeznaczenie, ale nigdy nie poddawajcie się. Zawsze bądźcie odważni, waleczni, samodzielni oraz ambitni. Ponad to walczcie o spełnianie swoich marzeń oraz niezależności.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Myszka Minnie, Myszka Miki, Kaczor Donald oraz Goofy zapewnią Wam niekończącą się, jak również niepowtarzalną zabawę, która odbywać się będzie na lodzie. Uwolnijcie magię razem z siostrami Elsa i Anną i przezabawnym bałwankiem Olafem. Razem z nimi zaśpiewajcie piosenkę, pod tytułem: "Mam tę moc" dobrze Wam z pewnością znaną. Zaś do najskrytszych zakamarków świata podwodnego zabiorą Was zabawny Sebastian, Córki samego Trytona oraz uwielbiana przez wszystkich widzów Ariel! Pozwólcie się zaplątać w hałaśliwy chór bywalców Dziarskiego Kaczątka, kiedy odwiedzi ich jakże porywcza Roszpunka oraz jej czarujący przyjaciel Flynn Rajtar.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl