Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Detox - koncert akustyczny

Detox - koncert akustyczny
 
Muzycy z formacji Detox tworzą również autorską muzykę. Zdobyli wiele nagród podczas licznych konkursów i przeglądów.
gdzie?Pan Naleśnik
Dolnych Młynów 3, 31-124 Kraków
kiedy?26 maja 2017 od 19:00

Krakowski Klub Pan Naleśnik zaprasza serdecznie na koncert zespołu Detox. Tym razem muzycy zaprezentują swe możliwości w akustycznej odsłonie. 26 maja o godzinie 19:00 ze sceny przy ulicy Dolnych Młynów 3 popłyną mocne rockowe dźwięki w lirycznych aranżacjach.

Detox to formacja, która powstała w Krakowie początkiem 1996 roku. W muzycznym portfolio formacji znaleźć można wzmianki o występach między innymi u boku takich grup jak: Coma, Lady Pank, Budka Suflera, Dżem, O.N.A. Detox zagrał również trasę koncertową podczas „Lata z Radiem” w 2011 rok z Patrycją Markowską. Grupa występowała na deskach prestiżowych scen w Teatrze Narodowym w Warszawie oraz Sali Kongresowej. Odwiedzili również liczne zagraniczne sceny we Włoszech, Czechach i Niemczech.

Muzycy z formacji Detox tworzą również autorską muzykę. Zdobyli wiele nagród podczas licznych konkursów i przeglądów. W 1999 roku zajęli pierwsze miejsce w Głuchołazach podczas Młodzieżowego Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzycznych, a w 2005 roku grupa zdobyła w Węgorzewie nagrodę publiczności podczas Union of Rock. Frontman Detoxu to półfinalista popularnego programu telewizyjnego ”Twoja droga do gwiazd” TVN w 2003 roku.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Listopad 2011 roku przyniósł pierwszy oficjalny przebój zespołu. Wiosna 2012 roku wprowadziła singiel na antenę radiową rozgłośni RMFon - Polski Rock RMF. Detox od 2010 roku pracuje metodą ArtCoachingu. Jest pionierem w tej dziedzinie na polskim rynku. Na świecie pracuje w ten sposób między innymi Metallica. ArtCoaching to praca nad rozwojem osobistym, muzycznym, ale również mentalnym, który gwarantuje wysoki poziom artystyczny, świetną zabawę i pozytywne emocje.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Tych, który spragnieni są muzycznych, dobrych, rockowych wrażeń!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl