Detox - koncert
Pierwszy oficjalny singiel grupy Detox wyszedł w 2011 roku, w listopadzie, zaś na wiosnę 2012 roku trafił on do stacji RMFon, czyli RMF Polski Rock.
Gdzie?
Sticky Fingers at Stalowe Magnolie
Szpitalna 6, 31-024 Kraków
Kiedy?
30 sierpnia 2019 od 22:00
Za ile?
bezpłatnie

Rockowy zespół Detox powstał w mieście Kraków, w roku 1996. Na początku swe sukcesy odnosili koncertując, między innymi pod skrzydłami: Comy, Lady Panku, Dżemu, zespołu ONA, czy nieśmiertelnej Budki Suflera. Zagrali również trasę koncertową razem z Patrycją Markowską, podczas "Lata z Radiem" w roku 2011. Koncertowali w prestiżowych miejscach, jak na przykład: Teatr Narodowy (Warszawa), Sala Kongresowa, jak również za granicą: we Włoszech, Czechach oraz Niemczech. Tworzą autorską muzykę, szybko zaczęli odnosić sukcesy w przeglądach i konkursach. Zajęli miejsce pierwsze w roku 1999 na Festiwalu Ogólnopolskim Młodzieżowych Zespołów Muzycznych (Głuchołazy), natomiast 6 lat później zdobyli nagrodę od publiki na węgorzewskim: "Union of Rock". Wokalista formacji jest półfinalistą programu TVN, pod tytułem: ”Twoja droga do gwiazd”, rok 2003.

Pierwszy oficjalny singiel grupy Detox wyszedł w 2011 roku, w listopadzie, zaś na wiosnę 2012 roku trafił on do stacji RMFon, czyli RMF Polski Rock. jako jedna z pierwszych formacji w naszym kraju,która pracuje metodą, zwaną ArtCoaching (Metallica). To praca nad rozwojem własnym nie jedynie w rozumieniu muzyki, ale również w sensie mentalnym, który z kolei zapewnia wysoki poziom artystyczny, świetną zabawę i pozytywne emocje.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go sierpnia 2019 roku, do Krakowa - Sticky Fingers at Stalowe Magnolie,przy ulicy Szpitalnej 6. wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl