Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Detox - koncert

Detox - koncert
 
W muzycznym portfolio grupy znaleźć można wzmianki o koncertach między innymi u boku takich grup jak: Coma, Lady Pank, Budka Suflera, Dżem, O.N.A.
gdzie?Appendix Cafe Bar
Krupówki 6, 34-500 Zakopane
kiedy?27 grudnia 2016 od 21:30
za ile?bezpłatnie

Zakopiański Klub Appendix Cafe Bar zaprasza na koncert krakowskiego zespołu Detox. 27 grudnia o godzinie 21:30 ze sceny przy Krupówkach 6 popłyną mocne rockowe dźwięki.

Detox to formacja, która powstała w Krakowie początkiem 1996 roku. W muzycznym portfolio grupy znaleźć można wzmianki o koncertach między innymi u boku takich grup jak: Coma, Lady Pank, Budka Suflera, Dżem, O.N.A. Detox zagrał również trasę koncertową podczas „Lata z Radiem” w 2011 rok z Patrycją Markowską. Występował na deskach prestiżowych scen w Teatrze Narodowym w Warszawie oraz Sali Kongresowej.

Odwiedzili również liczne zagraniczne sceny we Włoszech, Czechach i Niemczech. Muzycy z formacji Detox tworzą również autorską muzykę. Zdobyli wiele nagród podczas licznych konkursów i przeglądów. W 1999 roku zajęli pierwsze miejsce w Głuchołazach podczas Młodzieżowego Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzycznych, a w 2005 roku grupa zdobyła w Węgorzewie nagrodę publiczności podczas Union of Rock. Frontman Detoxu to półfinalista popularnego programu telewizyjnego ”Twoja droga do gwiazd” TVN w 2003 roku.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Listopad 2011 roku przyniósł pierwszy oficjalny przebój zespołu. Wiosna 2012 roku wprowadziła singiel na antenę radiową rozgłośni RMFon - Polski Rock RMF. Detox od 2010 roku pracuje metodą ArtCoachingu. Jest pionierem w tej dziedzinie na polskim rynku. Na świecie pracuje w ten sposób między innymi Metallica. ArtCoaching to praca nad rozwojem osobistym, muzycznym, ale również mentalnym, który gwarantuje wysoki poziom artystyczny, świetną zabawę i pozytywne emocje.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl