Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Depeche Mode PARTY

Depeche Mode PARTY
 
Dzięki mrocznej twórczości stali się jedną z najpopularniejszych kapel brytyjskich.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?25 sierpnia 2017 od 22:00
za ile?10 zł

21 lipca to dzień wyjątkowy.... Mija dokładnie miesiąc od niezwykłego koncertu, po którym na pewno wszyscy miłośnicy Depeche Mode czują niedosyt. Pojawia się możliwość przeżycia tej imprezy raz jeszcze. Zainteresowani? Tak? To nic dziwnego, muzyka tej kultowej formacji wciąga i pożera zachłannie aż do ostatniej wrażliwej nuty. To miłość na zawsze. Bez możliwości skoku w bok.

Jeśli tylko wyrazicie zgodę, to przeniesiemy Was myślami raz jeszcze w przestrzeń Stadionu Narodowego. 28 sierpnia w warszawskim klubie Hydrozagadka z głośników popłyną nostalgiczne melodie i melancholijne dźwięki, które odznaczają się tanecznym pulsem i górującym nad całością brzmieniem syntezatorów.

Music for Masses. Depeche Mode.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Synthpopowa kapela miała być kolejną modną gwiazdą lat osiemdziesiątych. Zakładano, że po kilku przebojach dyskotekowych po prostu przepadnie. Dzięki mrocznej twórczości stali się jedną z najpopularniejszych kapel brytyjskich.

Zapraszamy do Hydrozagadki, zaczynamy o 22:00! Obecność miłośników i sympatyków Depeche Mode obowiązkowa! Można płakać, skakać, cieszyć się, pić na umór... Nieistotne. Byle w czarnych barwach i ze świadomością, w czym się uczestniczy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl