Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Depeche Mode: Global Spirit Tour - koncert

Depeche Mode: Global Spirit Tour - koncert
 
Depeche Mode ma na swoim koncie więcej niż 100 milionów wyprzedanych płyt oraz koncerty zagrane dla około 30 milionów zagorzałych fanów.
gdzie?PGE Narodowy (d. Stadion Narodowy)
Al. Księcia Poniatowskiego J. 1, 03-901 Warszawa
kiedy?21 lipca 2017 od 20:00
za ile?179 zł
organizatorLive Nation

Sławny zespół Depeche Mode ogłasza trasę koncertową, pod nazwą: "Global Spirit Tour", która zacznie się 5 maja roku 2017 w Sztokholmie (Szwecja).

Włochy, Milan 11 październik 2016 rok - formacja Depeche Mode, jedna z najbardziej wpływowych na świecie, grających muzykę nowoczesną, ogłosiła dziś, podczas trwania wydarzenia specjalnego w Milanie, koncertową trasę. Ma ona promować nowy album studyjny, pod tytułem: "Spirit", który ukazać się ma na początku 2017 roku. GST z pewnością zapewni nowym oraz stałym fanom intensywne, a także emocjonalne przeżycia w trakcie koncertów.

Dave Gahan, Andy Fletcher i Martin Gore podczas trwania części pierwszej tej trasy, będą występowali dla więcej niż półtora miliona fanów w trzydziestu dwóch miastach oraz w dwudziestu jeden krajach europejskich. Trasa koncertowa swój początek weźmie w sztokholmskiej Friends Arenie, 5 maja roku 2017. Zawita również do uwielbianych przez fanów miejsc, jak miedzy innymi:

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

* Stade de France (Paryż)
* Olympia Stadion (Berlin)
* San Siro (Mediolan)

Dave Gahan w Mediolanie mówił, że zespół jest niezwykle dumny z energii oraz z dźwięku płyty "Spirit". Jesteśmy także podekscytowani faktem, że jedziemy w trasę koncertową, by dzielić się muzyką z publicznością na całym globie.

Depeche Mode ma na swoim koncie więcej niż 100 milionów wyprzedanych płyt oraz koncerty zagrane dla około 30 milionów zagorzałych fanów. Członkowie grupy nie chcą jednak siąść na laurach, stają się inspiracją dla wielu artystów, natomiast krytycy mówią o nich, że są ciągle płonącym ogniem oraz formacją, która zyskuje wciąż na swym znaczeniu. GST oraz "Spirit" mają na celu kontynuować historię innowacji muzycznych, zdobyć świetne opinie fanów, a także krytyki i osiągnąć sukces komercyjny.

Tym samym zapraszamy serdecznie na koncert w Polsce, który odbędzie się 21 lipca 2017 roku, w warszawskim PGE Narodowym.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl