Deep Purple / "The Long Goodbye Tour"
Trasa koncertowa The Long Goodbye Tour powoli kończy się, a muzycy żegnają się już ze sceną, zatem w naszym kraju można ich będzie podziwiać po raz ostatni.
Gdzie?
Tauron Arena Kraków
Lema 7, 31-571 Kraków
Kiedy?
1 lipca 2018 od 20:00
Za ile?
190 zł

Deep Purple wystąpią na ostatnim swoim koncercie w Polsce już 1-go lipca 2018 roku, w krakowskiej Tauron Arenie, przy ulicy Lema 7. Z tej okazji serdecznie Państwa zapraszamy na godzinę 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 190 złotych.

W roku 2017, w kwietniu ukazała się najnowsza, dwudziesta w dorobku zespołu płyta, pod tytułem: „inFinite”, a także w granicach trasy, pod nazwą: „The Long Goodbye Tour”, która promowała ten album, formacja dwukrotnie wystąpiła w Polsce.

Wyżej wymieniona trasa kończy się, a muzycy żegnają się już ze sceną, zatem w naszym kraju można ich będzie podziwiać po raz ostatni. Deep Purple wiele razy koncertowali w Polsce, dawali wyjątkowe występy i wprawiali w zachwyt zawsze licznie przybyłą publikę. Ostatni koncert Deep Purple z całą pewnością będzie wzruszającym, wielkim wydarzeniem. Zespół jest prawdziwym fenomenem muzycznej sceny, wielu uznaje go nawet za najważniejszy w historii muzyki, który jest współtwórcą takich gatunków, jak: heavy metal, czy hard rock.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Deep Purple jest wpisany w Księdze Rekordów Guinnessa jako najbardziej głośny zespół na całym świecie! Działają od prawie pięćdziesięciu lat i mają na swym koncie więcej niż sto milionów sprzedanych krążków. Wydali dwadzieścia studyjnych płyt oraz wiele albumów koncertowych. Zaś piosenka, pod tytułem: „Smoke On The Water” znalazła się w czołówce pięciuset najlepszych kompozycji historii rockowej muzyki. Wiele razy zespół Deep Purple gościł w Polsce i za każdym razem dawał niezapomniane show w halach, które były wypełnione po ostatnie miejsce. Koncert krakowski będzie więc ostatnią szansą, by zobaczyć mistrzów i legendy rocka na żywo!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl