Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

De Mono Akustycznie 2017 na 30-lecie!- koncert

De Mono Akustycznie 2017 na 30-lecie!- koncert
 
De Mono pochwalić się może wieloma prestiżowymi wyróżnieniami i nagrodami oraz tym, że wielokrotnie mieli okazję występować w trakcie ważnych, muzycznych wydarzeń.
gdzie?Restauracja Kuźnia Kulturalna
Kostki-Potockiego S. 24, 02-958 Warszawa
kiedy?24 października 2017 od 20:30
za ile?110 zł

De Mono, to jedna z najpopularniejszych grup muzycznych w naszym kraju. Rok 2017, to rok w którym De Mono wraz z Andrzejem Krzywym, świętuje 30-lecie swojej nieprzerwanej pracy artystycznej, pełnej nagrań i koncertów. Zespół w swoim repertuarze ma kilkanaście wielkich hitów i niezapomnianych ballad muzyki popowo-rockowej, takie jak na przykład: "Moje Miasto Nocą", "Póki na to czas", "Statki na niebie", "Kochać Inaczej" czy "Zostańmy sami".

Każdy z tych znanych i lubianych kawałków zaśpiewał lider Andrzej Krzywy, charakteryzujący się charyzmą w głosie. De Mono pochwalić się może wieloma prestiżowymi wyróżnieniami i nagrodami oraz tym, że wielokrotnie mieli okazję występować w trakcie ważnych, muzycznych wydarzeń.

Do tej pory nagrali 15 płyt, ostatnia z nich pod tytułem "De Mono Symfonicznie" w sprzedaży jest od roku 2014. Już za chwilę pojawi się 16 album zespołu De Mono. Krążek pod tytułem "De Mono Akustycznie", jest prezentem dla wszystkich fanów i słuchaczy na 30-lecie zespołu! Longplay został nagrany w stylowej,akustycznej wersji w skład, której wchodzą piosenki w ilości dwunastu, które są przekrojem przez całe 30 lat istnienia zespołu.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy już 24 października 2017 roku o godzinie 20:30 do Warszawy do Restauracji Kuźnia Kulturalna. Cena biletu: 110 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl