Dawid Kwiatkowski Akustycznie: Wrocław x 2 19.04.18

Dawid Kwiatkowski Akustycznie: Wrocław x 2 19.04.18
Ostatni singiel Dawida Kwiatkowskiego pod tytułem "JESTEŚ", niespełna miesiąc po premierze ma już ponad 5 milionów odsłon na platformie YouTube.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
19 kwietnia 2018 od 18:00
Za ile?
69 zł

DAWID KWIATKOWSKI "AKUSTYCZNIE"
Zapraszamy do wspólnej trasy koncertowej z Dawidem Kwiatkowskim.

Utwory w specjalnej aranżacji, nie zabraknie wyjątkowej scenografii oraz wyjątkowego miejsca do koncertowania. Na scenie wystąpi 8 osób, co zapewni wszystkim niezapomniane wrażenie, moc emocji oraz niepowtarzalną, magiczną energię! Już 19 kwietnia 2018 roku!

1-wszy koncert rozpocznie się o godzinie 18.00, natomiast drugi już o 20.00 we Wrocławiu w Klubie Muzycznym Stary Klasztor przy ulicy Jana Ewangelisty Purkyniego 1. Kwiatkowski, to jedno z najgłośniejszych nazwisk, jeśli chodzi o 2018 rok! Jest wulkanem energii, a już niebawem obchodzić będzie swój jubileusz- pół tysiąca koncertów!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Dawid Kwiatkowski był trenerem The Voice Kids w TVP. Pierwsza polska edycja, odniosła ogromny sukces w Polsce. Kwiatkowski jest objawieniem muzycznym, jeśli chodzi o ostatnie lata, wpływowy młody człowiek, który jest także autorem tekstów i kompozytorem. Na swoim koncie ma zarówno złote, jak i platynowe płyty, trzy prestiżowe nagrody od MTC oraz trzy od Nickelodeon. Jest Idolem nastolatek. Jako Artysta, jest jednym z tych, których słuchacze i fani najbardziej pożądają, jeśli chodzi o koncerty.

Ostatni singiel Dawida Kwiatkowskiego pod tytułem "JESTEŚ", niespełna miesiąc po premierze ma już ponad 5 milionów odsłon na platformie YouTube. Na dzień dzisiejszy możemy go usłyszeć w największych stacjach radiowych i telewizyjnych. W tym roku, będzie miała również premiera filmu dokumentalnego o Dawidzie Kwiatkowskim, a podczas koncertu Artysta realizować będzie nagrania do tejże produkcji.
Cena biletu na koncert: 69 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl