Davis Cup by BNP Paribas Polska - Zimbabwe

Davis Cup by BNP Paribas Polska - Zimbabwe
Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby na żywo zobaczyć na korcie mistrza Wimbledonu oraz lidera rankingu światowego ATP z gry podwójnej Łukasza Kubota.
Gdzie?
Hala Stulecia Miasta Sopotu
Jakuba Goyki 7, 81-715 Sopot
Kiedy?
od 7 kwietnia 2018 14:00 do 8 kwietnia 2018 16:00
Za ile?
1 zł
Organizator
Polski Związek Tenisowy

DAVIS CUP BNP Paribas zaprasza Państwa bardzo serdecznie na Mistrzostwa Świata Drużynowe w Tenisie. Będzie to druga runda Strefy Afrykańskiej/Euro Polska i Zimbabwe.

Po więcej niż dwóch latach do Polski wraca Puchar Davisa. Zatem zapraszamy serdecznie na mecz, który rozegra reprezentacja Polski w tenisie mężczyzn w granicach mistrzostw świata drużynowych. Będzie to zatem okazja wręcz niepowtarzalna, żeby na żywo zobaczyć na korcie mistrza Wimbledonu oraz lidera rankingu światowego ATP z gry podwójnej Łukasza Kubota. Również potwierdzili udział w tym meczu inni świetni zawodnicy. Tak więc, sezon 2018 drużyna polska rozpoczęła od wspaniałego zwycięstwa, nad notowaną zdecydowanie wyżej Słowenią. Stworzyło to dużą szansę na błyskawiczny powrót do Grupy Pierwszej Strefy Euro-Afrykańskiej.

Natomiast druga runda, która odbędzie się 7 oraz 8-go kwietnia w Hali 100-lecia, miasta Sopot, rywalem polskiej reprezentacji ma być Zimbabwe, które z kolei bardzo nieoczekiwanie zdołało wyeliminować Turcję. Później zwycięzcy z Sopotu zmierzą się z Rumunią, albo Marokiem, już we wrześniu, zaś stawką spotkania ma być awans do Pierwszej Grupy. Pokonany ma jednak zapewnione utrzymanie się w Drugiej Grupie. Nowość, która została wprowadzona w roku 2018 to: mecze są rozgrywane przez okres dwóch dni, czyli w sobotę odbędą się 2 mecze singlowe, a w niedzielę zaczniemy grą podwójną, później znów są grane mecze singlowe. Mecze są rozgrywane do dwóch setów wygranych, z tiebreakiem również w partii decydującej. Organizatorem imprezy jest Polski Związek Tenisowy. Wydarzenie kosztuje symboliczną złotówkę. Zaczynamy o godzinie 14:00 - 7-go kwietnia.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl