Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

David Mark Bulley - koncert

David Mark Bulley - koncert
 
Trasa będzie promowała pierwszą płytę Bulley'a, która ukazać się ma jesienią i nosić tytuł: "David Mark Bulley".
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?19 listopada 2017 od 16:00
za ile?39 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Davida Marka Bulley'a, który jest kompozytorem oraz wokalistą pochodzącym z Londynu. Pierwsze wydawnictwo artysty to EP-ka, pod tytułem: "Thousand Bonfires", która miała przyjemność wejść do TOP 20 sprzedających się najlepiej singli iTunes. W tym roku, latem wokalista wyruszy w koncertową trasę po Wyspach Brytyjskich. Trasa będzie promowała pierwszą płytę Bulley'a, która ukazać się ma jesienią i nosić tytuł: "David Mark Bulley".

Dużo pracy miał artysta w ostatnim roku, ale za to przyniósł mu on liczne zmiany. Kompozytor mówi, że ostatnie dwanaście miesięcy było po prostu szaleństwem. Nie spodziewał się, że jego muzyka może być tak dobrze przyjęta, i że otworzy to przed nim takie możliwości. Jest świadom, iż długa droga znajduje się przed nim, ale stara się cieszyć każdą minutą podróży.

Od roku 2015 David występuje regularnie także w naszym kraju. Występował dwa razy na Festiwalu, zwanym Young Stars On Tour, zaś w roku 2016, w sierpniu występował na Torwarze warszawskim w trakcie Festiwalu Young Stars. Natomiast w tym roku artysta powraca do Polski, by wypromować nową płytę, która swoją premierę będzie miała w kwietniu.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy 19-go listopada 2017 roku, do krakowskiego Studenckiego Centrum Kultury Politechniki "Kwadrat". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl