Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

David Garrett "Explosive Live Tour" - koncert

David Garrett "Explosive Live Tour" - koncert
 
Mówi się o nim również "Diabelski Skrzypek", międzynarodowa supergwiazda, dzięki której granice pomiędzy Mozartem i Metallicą są zacierane.
gdzie?Tauron Arena Kraków
Stanisława Staszica 7, 31-571 Kraków
kiedy?25 października 2017 od 20:00
za ile?190 zł

Chociaż echa spektakularnego koncertu w naszym kraju nie wybrzmiały jeszcze do końca, to David Garrett ogłosił trzy koncerty dodatkowe w Polsce. Muzyk zagra dla Państwa w granicach trasy koncertowej, pod nazwą: "EXPLOSIVE – LIVE".

Artysta pierwszy raz przez naszą polska publiką wystąpił w zeszłym roku, w grudniu. W Łodzi, na hali Atlas Arena czekało na Davida Garretta sześć tysięcy niecierpliwych fanów. Jego interpretacje wręcz elektryzujące popowych oraz rockowych hitów, jak na przykład: "Purple Rain", "Viva La Vida", czy też "They Don’t Care About Us", jak również wykonania mistrzowskie kompozycji własnych, na przykład: "Furious" oraz "Explosive" spotkała bardzo entuzjastyczna reakcja publiki. Ludzie ciągle wstawali z miejsc, klaskali, nawet tańczyli do muzyki Davida.

Skala apeli i próśb o kolejny koncert wokalisty przybrała wręcz niespotykane rozmiary - Garrett - gorący niemiecki eksportowy "towar", postanowił wrócić do naszego kraju, w tym roku! Zatem na jego koncert zapraszamy 25-go października, do krakowskiej Tauron Areny, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 7. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, natomiast bilety na widowisko można nabyć w cenie 190 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zwany Paganinim pośród gwiazd popowych, albo Jimi'm Hendrix'em pośród skrzypków. Mówi się o nim również "Diabelski Skrzypek", międzynarodowa supergwiazda, dzięki której granice pomiędzy Mozartem i Metallicą są zacierane. Jest ceniony przede wszystkim za to, że zapoczątkował modę na muzykę crossover oraz za wirtuozerię, ponieważ David wykonuje z ogromną swobodą nawet najbardziej skomplikowane kompozycje klasycznej muzyki, a także znane nam ze stadionów przeboje rockowe. Podziwiają go rzesze fanów na całej kuli ziemskiej, sprzedał już miliony biletów na swe występy.

Na jego koncie znajdują się dwadzieścia trzy złote oraz szesnaście platynowych albumów, które zostały przyznane, miedzy innymi w: Hong Kongu, Niemczech, Meksyku, Tajwanie, Brazylii, Singapurze. Nowa płyta, nosi tytuł: "Explosive" i zdobyła ona status złotej w Niemczech oraz w Austrii już po kilku tygodniach sprzedaży. Artysta bowiem potrafi w sobie połączyć niezwykłą charyzmę rockowej gwiazdy z wirtuozerią, taką na skalę tylko najlepszych instrumentalistów nam współczesnych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl