Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

David Duchovny- koncert

David Duchovny- koncert
 
W lutym ubiegłego roku wyszedł jego drugi album "Every Third Thought". David Duchovny w związku z tym wydarzeniem udał się w trasę koncertową po Europie i nie tylko
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?15 lutego 2019 od 20:00
za ile?139 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Agencja Go Ahead ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na wspaniały koncert jednego z najpopularniejszych aktorów Ameryki- Davida Duchovnego już 15.02.2019 roku w Klubie Stodoła- Main Stage w Warszawie.

David Duchovny jest jednym z najbardziej uznanych Hollywoodzkich aktorów. Bez wątpienia jego gwiazda rozbłysła dzięki niezapomnianej roli w serialu z lat 90-tych- thriller i fantastyka pod tytułem "Z archiwum X", a także dzięki zdobywcy wielu nagród, serialowi "Californication". Wielokrotnie nominowany do wielu nagród, na swoim koncie ma także dwukrotne zdobycie Złotego Globu w roku 1997 oraz 2007. Wyreżyserował trzy odcinki "Z Archiwum X", "Głowa do góry", a także jeden odcinek równie znanych "Kości". Duchovny napisał także dwie powieści, pierwsza z nich to "Holy Cow", a druga "Bucky F*cking Dent", obie pozycje stały się Bestsellerami według The New York Times.

Rok 2015 to bardzo ważna data dla Davida Duchovnego- na rynku muzycznym pojawiła się jego pierwsza studyjna płyta pod tytułem "Hell of Highwater", dzięki czemu mogła zobaczyć go szersza publiczność. Zabłysnął jako wspaniały wokalista i zdolny gitarzysta.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W lutym ubiegłego roku wyszedł jego drugi album "Every Third Thought". David Duchovny w związku z tym wydarzeniem udał się w trasę koncertową po Europie, po Stanach Zjednoczonych, po Nowej Zelandii oraz Australii, aby promować swoją płytę.

W tym roku Duchovny w planach ma również powrót do Europy i drugą trasę koncertową, oczywiście odwiedzi także i Polskę.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl