David Bowie: Tribute Concert & Party
Blackstar oraz Wiara Rocka - Tribute to Bowie serdecznie zapraszają na wspaniały koncert oraz imprezę, która będzie poświęcona Majorowi Tomowi!
Gdzie?
Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka
Potocka 14, 01-650 Warszawa
Kiedy?
1 lutego 2020 od 19:00
Za ile?
20 zł

Blackstar oraz Wiara Rocka - Tribute to Bowie serdecznie zapraszają na wspaniały koncert oraz imprezę, która będzie poświęcona Majorowi Tomowi! Mija już cztery lata od kiedy nie ma go z nami. Tworzył natomiast od lat sześćdziesiątych. Zatem przenieśmy się razem naszym Wehikułem Czasu do lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych, osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych i dalej. Let's Dance!

Bilety kosztują 20 złotych, no chyba że macie stylówkę a la Bowie, czy koszulkę ClubRock, wówczas wstęp jest wolny.

Blacstar tworzą: Szymon Tarkowski - wokalista oraz basista związany wcześniej z takimi formacjami jak: Płyny, Pustki oraz Babadag; Sean Palmer – aktor pochodzi z Wielkiej Brytanii, jest także wokalistą znanym z zespołu White Kites i Williams Things; Michał Gołąbek - producent, muzyk, kompozytor związany z takimi artystami jak: Kev Fox, Smolik, ex-RusT i Patrycja Markowska; Kuba Lenarczyk – jest twórcą zespołu The White Kites, zajmuje się instrumentami klawiszowymi; Andrzej „Kwiatek” Kwiatkowski - jest perkusistą współpracującym także z Jerzym Filarem, Kapitanem Nemo, formacjami Lullaby, Płyny oraz BODO.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Potoku: Drugiego Domu Ludzi Rocka, znajdującego się przy ulicy Potockiej 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl