Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dave Matthews Band - koncert

Dave Matthews Band - koncert
 
Po wielkim sukcesie występu w Trójmieście Dave Matthews Band, który odbył się przed trzema laty, po raz kolejny przyjedzie do naszego kraju!
gdzie?Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
kiedy?25 marca 2019 od 20:00

Będzie to jedno z ważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku! Po wielkim sukcesie występu w Trójmieście Dave Matthews Band, który odbył się przed trzema laty, po raz kolejny przyjedzie do naszego kraju! Teraz grupa amerykańska porwie publikę już 25-go marca 2019 roku w stolicy. Każdy z Państwa, którzy wykupią bilet na koncert otrzyma ciekawą niespodziankę, w postaci linku do pobrania, całkowicie za darmo, płyty.

Koncert zespołu Dave Matthews Band będzie miał miejsce w warszawskiej hali COS Torwar, znajdującej się przy ulicy Łazienkowskiej 6 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Godziny koncertu są podanie w sposób orientacyjny i mogą ulec zmianom. Prosimy Państwa, abyście na bieżąco śledzili profil naszego wydarzenie, a także stronę internetową, znajdującą się pod adresem: www.prestigemjm.com. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalny profil Prestige MJM.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl