Daria Zawiałow Helsinki Tour vol2 - koncert
Zaprasza więc Państwa serdecznie na drugą część koncertowej trasy, która promuje jej nową płytę, pod tytułem: "Helsinki".
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
14 grudnia 2019 od 19:00
Za ile?
60 zł

Pierwsza odsłona trasy, pod nazwą: Helsinki Tour bardzo szybko się zakończyła i pozostawiła spory niedosyt po sobie. większość jej koncertów została wyprzedana, a nie wszyscy chętni dostali szansę, by wysłuchać „Helsinki” w odsłonie koncertowej. Daria zatem postanowiła, że wyjdzie temu niedosytowi naprzeciw.

Zaprasza więc Państwa serdecznie na drugą część koncertowej trasy, która promuje jej nową płytę, pod tytułem: "Helsinki". Razem z zespołem szykują dla Państwa coś bardzo specjalnego. Wystąpią jedynie w kilku miastach polskich, w wielkich salach, gdzie będą mieli możliwość zaprezentować nie jedynie utwory, które nie były grane w live wersjach, ale również nowości i widowiskowe świetlne wizualizacje. Nie mogłoby także zabraknąć piosenek już znanych z obu albumów, czyli: "A Kysz" i z "Helsinek”. Zatem bądźcie Państwo razem z nami, bo będzie ogień!

Zapraszamy na koncert już w sobotę, 14-go grudnia 2019 roku, do wrocławskiego A2 - Centrum Kongresowego, znajdującego się przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl