Daria Zawiałow - Helsinki Tour - koncert

Daria Zawiałow - Helsinki Tour - koncert
Debiutancki krążek artystki, pod tytułem: „A Kysz!” pojawił się w roku 2017, w marcu i bardzo szybko pokrył się złotem.
Gdzie?
Klub Politechniki Warszawskiej „STODOŁA”
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
6 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
59 zł

Idzie nowe! Nowy album Darii Zawiłow i razem z nim trasa koncertowa! Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 6-go kwietnia 2019 roku, do warszawskiego Klubu Politechniki "Stodoła", znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

Daria Zawiłow jest wokalistką, autorką tekstów, kompozytorką, która na polski fonograficzny rynek weszła przebojem, zapowiada teraz kolejny etap w swej karierze muzycznej. Debiutancki krążek artystki, pod tytułem: „A Kysz!” pojawił się w roku 2017, w marcu i bardzo szybko pokrył się złotem. Od tamtego czasu Zawiłow zagrała liczne koncerty, czym skradła serca coraz większej liczby słuchaczy, którzy czekali z utęsknieniem na nowy materiał. Zapowiada ona właśnie trasę oraz premierę, w trakcie których fani będą mogli posłuchać nowych piosenek. Druga studyjna płyta, pod tytułem: "Helsinki" ma ukazać się na Wiosnę nakładem Sony Music.

Artystka o swej nowej płycie, a także o koncertach mówi, że "Helsinki" są nowym albumem, który na światło dzienne wyjdzie już w tym roku, na Wiosnę. Materiał na ten krążek został stworzony razem z producentem oraz przyjacielem Michałem Kushem. Nie spodziewajcie się Państwo jednak powtórki z płytą: „A Kysz!”. Poszukiwania muzyczne, fascynacje zupełnie nowymi dźwiękami oraz rozwój zaprowadziły artystyczną parę w miejsca, gdzie razem jeszcze nie byli. Pobawili się troszeczkę elektroniką, jednak nie zawładnęła nimi całkowicie, bo bardzo kochają brzmienia organiczne, jak również mocne riffy gitarowe. Zatem będzie dojrzalej, jeszcze bardziej eklektycznie i po prostu po ich myślach.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

W ślad za albumem artystka wyruszy w trasę koncertową i jest ona przekonana, iż efekty poszukiwań pozytywnie zaskoczą wszystkich, pragnących spotkać się z nimi na trasie oraz przyjąć całą masę energii płynącej z muzyki!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl