Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Daria Zawiałow / A Kysz Tour - koncert

Daria Zawiałow / A Kysz Tour - koncert
 
W trakcie ostatnich koncertów Daria Zawiałow udowodniła wszystkim, iż jej występy rozpiera głównie energia rockowa, ogromna charyzma oraz wspaniały kontakt z publiką.
gdzie?Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
kiedy?7 grudnia 2017 od 20:00
za ile?49 zł

Daria Zawiałow wyrusza w trasę koncertową, na którą bardzo serdecznie Państwa zapraszamy! Koncert odbędzie się 7-go grudnia 2017 roku, we wrocławskim Klubie Muzycznym - Stary Klasztor. Startujemy o godzinie 20:00, bilety wstępu kosztują 49 złotych. To będzie pierwsza trasa klubowa artystki, która promuje jej nową płytę, pt.: "A Kysz!". W trakcie ostatnich koncertów Daria Zawiałow udowodniła wszystkim, iż jej występy rozpiera głównie energia rockowa, ogromna charyzma oraz wspaniały kontakt z publiką.

Artystka jest skromną, młodą kobietą, posiadającą duszę buntowniczki. Pisze teksty sama, a także w dużej mierze angażuje się w komponowanie swych utworów. Pod tym względem jest niezależna i konsekwentna. Pośród jej inspiracji znajdują się, między innymi: Jack White, Warpaint, Radiohead, Foals, Arctic Monkeys, The XX , Florence and The Machine, a także The Last Shadow Puppets. Pomimo ogromnego podziwu dla wykonawców zagranicznych Daria głównie śpiewa po polsku. Twórczość Niemena bardzo ją fascynuje. W roku 2017, w marcu ukazała się debiutancka płyta artystki, nosząca tytuł: "A Kysz!".

Jest ona utrzymana w stylu indie popu oraz rocka, który był jej bliski od bardzo dawna. Pracowała nad materiałem ze swoim przyjacielem - Michałem KuShem. Para dopełnia się wręcz idealnie, ponieważ on zajmuje się aranżowaniem piosenek, a ona układa melodie wokalu, a także pisze teksty. Równie ważną rolę w tworzeniu płyty odegrał Piotrek Rubik, który jest na co dzień gitarzystą w zespole Lemon, nie jedynie wykonawca gitarowych partii, ale też kompozytor i współkompozytor dwóch piosenek.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Duże wrażenie robią ambitne i śmiałe, przepełnione poetyką teksty Darii. Połączone z porywającymi interpretacjami stanowią intrygującą zapowiedź całkiem nowego głosu kobiecego w polskiej alternatywnej muzyce. Artystka zaś twierdzi, że jej śpiewanie jest przeznaczone dla męża, siebie samej i bliskich. Jeśli to co stworzyła dotrze także do innych i sprawi im radość, będzie to piękna historia.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl