Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Daria Zawiałow / A Kysz Tour - koncert

Daria Zawiałow / A Kysz Tour - koncert
 
Duże wrażenie robią ambitne, śmiałe i przepełnione poetyckimi wersami teksty artystki.
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?6 października 2017 od 20:00
za ile?49 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Darię Zwiałow, która właśnie rusza w trasę koncertową. Zatem zapraszamy Was na pierwszą jej trasę klubową, która ma za zadanie promować nową płytę Darii, pod tytułem: "A Kysz!". W trakcie ostatnich koncertów artystka udowodniła, iż jej występy to głównie energia rockowa, wielka charyzma oraz wspaniały kontakt z publiką.

Daria Zawiałow jest skromną, młodą artystką, posiadającą duszę buntowniczki. Pisze sama teksty, a także w wielkim stopniu jest zaangażowana również w komponowanie swych piosenek. Pod tym względem kobieta jest niezależna oraz konsekwentna. Pośród swych inspiracji artystka wymienia, między innymi: Jack White, Warpaint, Radiohead, Foals, Arctic Monkeys, The XX, Florence and Machine, Last Shadow Puppets. Pomimo ogromnego podziwu dla wykonawców zagranicznych Daria śpiewa przede wszystkim po polsku. Fascynuje ją również twórczość Czesława Niemena.

W roku 2017, w marcu, ukazała się płyta debiutancka Darii, nosząca tytuł: "A Kysz!". Utrzymana jest w stylistyce popu indie i rocka, bliskim jej sercu. Pracowała nad materiałem z Michałem KuShem - swoim najlepszym przyjacielem. Dopełniają się oni wręcz idealnie. Daria układa wokalne melodie do tekstów, do których aranżacje pisze Michał. Kobieta także pisze teksty. W procesie powstawania płyty ważną rolę odegrał również Piotrek Rubik, który na co dzień jest gitarzystą w zespole Lemon. Jest, nie jedynie wykonawcą gitarowych partii, ale również kompozytorem i współkompozytorem dwóch piosenek.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Duże wrażenie robią ambitne, śmiałe i przepełnione poetyckimi wersami teksty artystki. Połączone z interpretacjami porywającymi i wokalnymi są razem zapowiedzią intrygującą całkiem nowego głosu kobiecego w muzyce polskiej alternatywnej. Daria twierdzi, iż śpiewa głównie dla siebie samej, dla męża oraz bliskich. Jeżeli to co stworzyła dotrze do innych oraz jeżeli ta twórczość sprawi komuś radość, będzie to piękną historią, jak twierdzi Daria.

Na koncert zapraszamy zatem już 6-go października tego roku, od godziny 20:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w gdańskim Starym Meneżu, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Bilety na wydarzenie kosztują 49 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl