Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Daria Zawiałow / A Kysz Tour

Daria Zawiałow / A Kysz Tour
 
Daria Zawiałow to młoda, skromna artystka z duszą buntownika. Sama redaguje teksty i mocno wpływa na kompozycję oraz aranżację swoich utworów.
gdzie?Klub Palladium
Złota 9, 00-019 Warszawa
kiedy?14 grudnia 2017 od 20:00
za ile?49 zł

Daria Zawiałow kolejny już raz wyrusza w trasę! Tym razem będzie to pierwsza trasa klubowa Darii, która promuje jej nowy album zatytułowany "A Kysz!" W trakcie ostatnich koncertów artystka udowodniła, że jej wystąpienia sceniczne to przede wszystkim energia na miarę rockowych uniesień, ogromna charyzma oraz doskonały kontakt z publicznością. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na koncert do Klubu Palladium w Warszawie. Na scenie przy ulicy Złotej 9 Daria Zawiałow pojawi się już 14 grudnia, o godzinie 20:00.

Daria Zawiałow to młoda, skromna artystka z duszą buntownika. Sama redaguje teksty i mocno wpływa na kompozycję oraz aranżację swoich utworów. Dała się poznać jako osoba niezależna oraz konsekwentna. Na twórczość Darii Zawiłow mają wpływ tacy artyści, jak: Radiohead,Florence and The Machine, The XX, Jack White, Warpaint, Foals, Arctic Monkeys oraz The Last Shadow Puppets. Pomimo wielkiego szacunku i podziwu dla zagranicznych artystów Daria śpiewa przede wszystkim w ojczystym języku. Fascynuje ją twórczość Czesława Niemena.

Marzec 2017 roku przyniósł debiutancką płytę Darii zatytułowaną „A Kysz!”. Album utrzymany został w stylistyce indie popu oraz rocka, te dwa nurty już od dawna są artystce bardzo bliskie. Materiał został opracowany z Michałem KuShem; najlepszym przyjacielem Zawiałow. Artyści idealnie się dopełniają – Michał troszczy się o aranżacje utworów, a Daria komponuje do nich wokalne melodie oraz pisze teksty. Istotną rolę w procesie tworzenia albumu odegrał również Piotr Rubik związany na co dzień z formacją Lemon, gdzie pełni rolę gitarzysty. Rubik nie tylko stał się wykonawcą gitarowych partii, lecz także współkompozytorem i kompozytorem dwóch utworów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Spektakularne wrażenie robią ambitne, śmiałe, nasycone poezją wersy w tekstach Darii. W kompilacji z żywiołowymi interpretacjami wokalnymi stanowią intrygującą zapowiedź nowego kobiecego wokalu w alternatywnej polskiej muzyce. Artystka uważa, że śpiewa wyłącznie dla siebie oraz męża, a także przyjaciół. Jeżeli to co komponuje, dociera przy okazji do innych słuchaczy i jeśli twórczość ta sprawia im radość,to zanosi się na naprawdę piękną historię...

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl