Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Darek Dobroszczyk Trio - koncert

Darek Dobroszczyk Trio - koncert
 
Otrzymali Grand Prix na "Jazz Juniors", w roku 2014, a także Specjalną Nagrodę w trakcie "Bielskiej Zadymki Jazzowej", w roku 2012.
gdzie?Harris Piano Jazz Bar w Krakowie
Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
kiedy?22 października 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie formację Darek Dobroszczyk Trio, która zaczęła swoją działalność w 2011 roku, a pomysłodawcą projektu był Darek Dobroszczyk. Muzyka zespołu jest oparta przede wszystkim o kompozycje lidera oraz oscyluje między muzyką improwizowaną bardziej skupioną na wytwórni ECM, mainstreamem i muzyką klasyczną, jak miedzy innymi: Debussy, Skriabin, Arvo Part. Członkowie grupy nawiązują także do wykonawców, jak na przykład: Keith Jarrett, Esbjorn Svensson, Bobo Stenson. Są skupieni głównie na brzmieniu formacji, jak również na mocnym dialogu między trzema instrumentami niezależnymi. Otrzymali Grand Prix na "Jazz Juniors", w roku 2014, a także Specjalną Nagrodę w trakcie "Bielskiej Zadymki Jazzowej", w roku 2012.

Zapraszamy zatem serdecznie na koncert, który odbędzie się już 22-go października 2017 roku, w krakowskim Harris Piano Jazz Barze, znajdującym się przy Rynku Głównym 28. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl