Damian Ukeje vs. Johnny Cash koncert
Damian Ukeje zaprezentuje podczas koncertu pierwsze solowe projekty muzyczne. Serdecznie zapraszamy!
Gdzie?
Muszla koncertowa
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
24 lipca 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się w ramach akcji „Słyszysz więcej”. 24 lipca, na scenie Muszli Koncertowej w Świnoujściu pojawi się artysta znany szerszej publiczności jako zwycięzca popularnego programu telewizyjnego, pierwszej edycji kultowego The Voice Of Poland. Damian Ukeje zaprezentuje podczas koncertu pierwsze solowe projekty muzyczne. Serdecznie zapraszamy!

Kilka słów o artyście: Damian Ukeje współpracował z takimi grupami, jak: Fat Belly Family, Jerry’s Hole Band oraz Trigger. Krokiem milowym w karierze wokalisty okazał się udział w programie telewizyjnym. Tuż po eliminacjach trafił do grupy prowadzonej przez Adama Nergala Darskiego. Damian Ukeje stał się jednym z najszczerszych i niezwykle charakterystycznych głosów The Voice of Poland. Dzięki udziałowi w programie zaskarbił sobie sympatię publiczności. Ostatni odcinek programu na długo pozostanie w pamięci oglądających. Tuż przed finałem Damian Ukeje zdystansował pozostałych finalistów i stanął na podium. Sięgnął po laur zwycięstwa, a po wygranej nasilił starania, by skompletować autorski materiał na debiutancką płytę.

Album zatytułowany, po prostu „Ukeje” ujrzał światło dzienne 5 lutego w 2013 roku. Premierę zapowiedział singiel „Bezkrólewie”, który po raz pierwszy pojawił się na antenie 19 listopada w Radiu Eska Rock. Jak twierdzi sam artysta, kawałek ten jest kolażem buntu oraz rockowej szarpaniny. Utwór, który zapowiedział debiut artysty bardzo szybko zyskał sobie sympatię fanów, którzy postarali się o awans utworu. „Bezkrólewie” ulokowało się na samym szczycie NRD, czyli Najlepszej Rockowej Dwudziestki i na głównej liście przebojów Eski Rock utrzymuje się już ponad czterdzieści notowań. Dwa lata temu, we wrześniu 2016 premierę miała druga płyta Ukeje. Album zatytułowany "uzo" jest muzyczną opowieścią o ludzkiej podróży przez meandry życia. Nazwa zaczerpnięta została z języka nigeryjskiego. W dialekcie Igbo oznacza „Drogę”.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl