Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Dajcie mi tenora! ... najnowsza super komedia.

Dajcie mi tenora! ... najnowsza super komedia.
 
"Dajcie mi tenora!", dzieło mistrzowskie, wspaniała mieszanka różnych uczuć, miłości a co za tym idzie zazdrości, pojawia się wątek biznesowy oraz wielkie marzenia.
gdzie?Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
kiedy?29 listopada 2016 od 20:00
organizatorHotel Gołębiewski w Karpaczu

29.11. 2016 roku na Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski o godzinie 20:00 zobaczyć będzie można wspaniały spektakl "Dajcie mi tenora!".

W Cleveland ma pojawić się znany na całym świecie tenor, na wieść o tym emocje każdego melomana są ogromne. Każdy z wielką niecierpliwością i zachwytem czeka na występ tej wspaniałości. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem i chwilę przed premierą "Otella", pojawiają się komplikacje. Powód jest, wydawać by się mogło, bardzo błahy, chodzi bowiem o zły humor i brak dobrego samopoczucia Tito Merelli, który to jest głównym bohaterem tegoż wieczoru. Dodatkowo dochodzą problemy w pożyciu małżeńskim i o tragedię nie trudno.

Do premiery "Otella", musi jednak dojść! Sanders, jako Dyrektor tejże Opery, w akcie desperacji nie cofnie się przed niczym, uknuje wręcz idealną intrygę, świetnie dopracowaną, która musi się udać. I kiedy wszystko, wydawać by się mogło, zmierza w dobrym kierunku, ten iście idealny plan psują....kobiety. Cztery kobiety: Maggie, córka dyrektora, odznaczająca się niebywałą urodą, Maria Marelli, żona Maestra o iście włoskim temperamencie, Diana- Primadonna oraz nimfomanka a także Julia, pełniąca funkcję Prezesa Towarzystwa Miłośników Opery.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Do tego pojawia się również wątek boya hotelowego, który łamie wszelkie ustalone normy. Zachodzi pytanie, czy przedstawienie w ogóle się odbędzie? Czy jednak Dyrektor będzie musiał je odwołać? Może jednak zbawieniem okaże się młody tenor, o niespełnionych marzeniach- Max, który jest asystentem Dyrektora Opery. Może on okaże się bohaterem i uratuje przedstawienie, przyjmując rolę Otella i zadziwi wszystkich swym niezwykłym, przepięknym głosem...

"Dajcie mi tenora!", dzieło mistrzowskie, wspaniała mieszanka różnych uczuć, miłości a co za tym idzie zazdrości, pojawia się wątek biznesowy oraz wielkie marzenia. Jest to również historia o tym, jak narodziła się nowa gwiazda.

Ten spektakl trzeba zobaczyć, niebywałe zwroty akcji, uwielbiane przebieranki, dużo żartu i ogromna dawna niezapomnianych wrażeń!

OBSADA:
Katarzyna Skrzynecka,Halina Bednarz, Olaf Lubaszenko, Hiroaki Murakami, Andżelika Piechowiak oraz Marta Wierzbicka i Artur Chamski.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl