Czwartkowe Wieczory Muzyczne - koncert
Przed Wami tym razem wystąpią: Anna Mikolon - fortepian, Andrzej Kacprzak - zagra na skrzypcach oraz Andrzej Wojciechowski na klarnecie.
Gdzie?
Towarzystwo Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
Kiedy?
8 sierpnia 2019 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Czwartkowe Wieczory Muzyczne są przedsięwzięciem unikatowym, które kontynuujemy od trzydziestu dziewięciu już lat. Oznacza to, że Wieczory Muzyczne istnieją od początków istnienia sopockiego Towarzystwa Przyjaciół, czyli od roku 1974. Od początku organizatorem jest Krzysztof Sperski, który jest wiolonczelistą i Profesorem Muzycznej Akademii, w mieście Gdańsk. To są kameralne koncerty poważnej muzyki, które mają miejsce we czwartki - rocznie to około pięćdziesięciu dwóch koncertów. Podczas nich występują dla Państwa studenci oraz profesorowie z Akademii Muzycznej (Gdańsk), jak również zaproszeni Goście, tak z kraju, jak i zza granicy.

Przed Wami tym razem wystąpią: Anna Mikolon - fortepian, Andrzej Kacprzak - zagra na skrzypcach oraz Andrzej Wojciechowski na klarnecie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go sierpnia 2019 roku, do sopockiego Towarzystwa Przyjaciół Dworek Sierakowskich, znajdującego się przy ulicy Czyżewskiego 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl