Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cztery Pory Miłowania w Sopocie - koncert

Cztery Pory Miłowania w Sopocie - koncert
 
Celem formacji jest głównie dzielenie się ważnym słowem, które dotyka codzienności, jak również spraw ostatecznych
gdzie?Filiżanka i kubek
Emilii Plater 12, 81-777 Sopot
kiedy?8 października 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół, który zawiązany został w roku 2014 jako przeobrażenie się duetu Patryk Wendrowski i Michał Miotke. Ten duet swój debiut miał podczas czterdziestej drugiej Bazuny i wprowadził tym samym, do grona utworów laureatek piosenki: "Świat skrótów oraz wywieszek"; "Śmiech i łza". Działalność formacji oparta jest przede wszystkim na muzyce lidera grupy - Michała Miotke, która jest pisana do wierszy, wielkiego Piotra Konczaka. W roku 2017, w czerwcu Cztery Pory Miłowania wydały album debiutancki, noszący tytuł: "Litania do...".

Krótko przed rozpoczęciem pracy nad wydawnictwem debiutanckim, w misję ubierania w różne dźwięki oraz poszukiwania słów ważnych także włączył się Patryk Wendrowski. Dodał on siły nieocenionej przekazowi albumu poezją Edwarda Stachury i Bogdana Loebla. Celem formacji jest głównie dzielenie się ważnym słowem, które dotyka codzienności, jak również spraw ostatecznych oraz spraw, do których nabierać możemy sztucznego dystansu, a które dotyczą nas wszystkich i to bez wyjątków.

Zatem na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go października 2017 roku, do sopockiej Filiżanki i kubka, znajdującej się przy ulicy Emilii Plater 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl