Cztery łapy malowane – FINISAŻ
Większość z prac stanowią portrety psów, które czekają na adopcję.
Gdzie?
Wrocławski Klub Formaty
Samborska 3-5, 54-615 Wrocław
Kiedy?
21 września 2019 od 12:30
Organizator
Wrocławski Klub Formaty

Nasza wystawa jest złożona z namalowanych przez artystkę - Martę Janicką dwudziestu portretów psów, które pochodzą ze schroniska we Wrocławiu. Większość z prac stanowią portrety psów, które czekają na adopcję. Główny celem naszej wystawy jest właśnie promocja zwierząt, zwrócenie uwagi publicznie na problem, jakim jest ich bezdomność, a głównie zachęcenie zwiedzających wystawę do podjęcia decyzji o adopcji zwierzątek, do odwiedzenia schroniska, jak również zainspirowanie ich do działań na rzecz zwierzaków.

Kiedy wystawa się zakończy rysunki mają trafić do schroniska wrocławskiego i zostaną wówczas przeznaczone na licytacje. Dochód przeznaczony zostanie natomiast na schronisko we Wrocławiu dla zwierzaków.

Finisaż odbędzie się już 21-go września 2019 roku, o godzinie 12:30. Wezmą w nim udział przedstawiciele schroniska wrocławskiego - Marta Janicka, która jest autorką obrazów, a także Gość specjalny w postaci Anji Sei. W czasie finisażu będzie miała również miejsce zbiórka pieniędzy, oczywiście na rzecz naszego schroniska.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go września 2019 roku, do Wrocławskiego Klubu Formaty, przy ulicy Samborskiej 3-5. Zaczynamy o godzinie 12:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl