Czesław Śpiewa - z zespołem 10 lat w Polsce
"Żaba tonie w betonie" oraz "Maszynka do świerkania" to utwory, które weszły do kanonu polskiej rozrywkowej muzyki.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
15 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
50 zł

Zespół Czesław Śpiewa to muzyczna, duńska armia samego Czesława Mozila. W tym roku obchodzą dziesięcio-lecie koncertowania w naszym kraju. To także dziesięć lat od wydania albumu, pod tytułem: „Debiut”, jednego z najważniejszych albumów przemysłu muzycznego w Polsce ostatnich lat. Płyta jak do tej pory sprzedała się w ponad 100.000 egzemplarzach.

"Żaba tonie w betonie" oraz "Maszynka do świerkania" to utwory, które weszły do kanonu polskiej rozrywkowej muzyki. Teraźniejsza trasa koncertowa zespołu składa się z repertuaru w wielkiej części opartego na albumie „Debiut”, jak również jest to podróż przekrojowa przez inne płyty formacji, czyli: „Księgi Emigrantów” (dwie części) oraz „Pop, Czesław Śpiewa Miłosza”.

Muzycy mają zamiar zabrać swych drogich słuchaczy w bardzo zwariowaną podróż ku krainie finezyjnych brzmień tanga, folku, popu i awangardy, a używają w tym celu szerokiej gamy instrumentów. Rozmaite dęciaki, Szklane dzwoneczki, akordeony oraz ukulele, to kilka elementów tej machiny muzycznej. Nie mogłoby zabraknąć również bardzo przewrotnej konferansjerki słynnego Czesława, który z ogromnym powodzeniem potrafi łączyć bezpretensjonalny stand up i muzyczny rozmach multi instrumentalnego koncertu.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go listopada 2018 roku, do wrocławskiej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl