Czesław Śpiewa w Teatrze Szekspirowskim - koncert

Czesław Śpiewa w Teatrze Szekspirowskim - koncert
Polsko-duńska grupa, o nazwie Czesław Śpiewa, jest stworzona z absolwentów Music Academy Royal Danish oraz Rhythmic Music Conservatory.
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
10 marca 2018 od 20:00
Za ile?
60 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert grupy Czesław Śpiewa, który odbędzie się już 10-go marca 2018 roku, w gdańskim Teatrze Szekspirowskim, znajdującym się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 60 złotych. Artysta wystąpi dla Państwa ze swoim najnowszym albumem.

Czesław Mozil powraca do naszego Teatru Szekspirowskiego, razem ze swą muzyczną armią, czyli formacją Czesław Śpiewa, żeby zaprezentować przed Wami materiał z nowego albumu, noszącego tytuł: "Księga Emigrantów. 2-gi Tom", który został nagrany z orkiestrą barokową, posiadającą sławę międzynarodową. Zatem czeka na Państwa kolejna bardzo ciekawa podróż multiinstrumentalna.

Polsko-duńska grupa, o nazwie Czesław Śpiewa, jest stworzona z absolwentów Music Academy Royal Danish oraz Rhythmic Music Conservatory. Muzyka to wypadkowa nieco nietuzinkowych żarcików, a także anegdot biograficznych, które pochodzą od członków zespołu. Muzycy poruszają się z dużą swobodą po dźwiękach finezyjnych, które płyną z tanga, folku, popu oraz dzwoneczków, różnorakich dęciaków, akordeonach, czy ukulele, a to jedynie kilka elementów pochodzących z licznych trybików muzycznej machiny stworzonej przez Czesław Śpiewa. Na koncertach nie można się zatem nudzić - po prostu nie ma takiej opcji!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Pojawią się, tak piosenki premierowe z tekstami Zabłockiego Michała, jak również utwory z poprzednich płyt formacji Czesław Śpiewa, czyli "Debiut" oraz "Pop", a także dorobek pierwszej grupy Czesława Mozila, zwanej Tesco Value. Nie może zabraknąć także spajającej całość, niezwykle przewrotnej konferansjerki artysty. Pierwsza płyta formacji Czesław Śpiewa, pod tytułem Debiut sprzedała się w nakładzie prawie 100 tysięcy egzemplarzy!

Kolejna płyta, pod tytułem: "Pop" pokryła się natomiast podwójną platyną. Ostatnia, świetnie przyjęta przez muzycznych krytyków płyta, pt.: "Księga Emigrantów 1-wszy Tom" bardzo zbliżyła się do uzyskania statusu złotej. Grupa Czesław Śpiewa, również otrzymała uznanie krytyków muzycznych, ponieważ zdobyła piętnaście nominacji i trzy statuetki Fryderyków, czyli nagród muzycznej branży krajowej. Jak do tej pory nagrali więcej niż osiemset koncertów w Polsce oraz za granicą, między innymi na: Festiwalu Roskilde, Off Festiwalu i Męskim Graniu.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl