Czesław Śpiewa Solo Act - koncert
Przedstawi on Polskę widzianą z perspektywy emigranta i to podwójnego, który żyje pomiędzy Danią i Polską, który wręcz pokochał absurdy tych miejsc
Gdzie?
Zatoka Sztuki
Al. Franciszka Mamuszki 14, 81-759 Sopot
Kiedy?
17 czerwca 2018 od 18:00
Za ile?
60 zł

Słodko-gorzka, przewrotna oraz przezabawna opowieść traktująca o patriotyzmie, ojczyźnie i emigracji, jak również o życiu codziennym sławnego artysty. Co to oznacza, że odniosło się sukces w naszym kraju?

Jak siedzieć sobie na ławce rezerwowych i równocześnie strzelać gole? Bycie artystą alternatywnym może przynieść popularność pośród dresiarzami? Koncert Czesław Śpiewa, który odbędzie się 17-go czerwca 2018 roku, w sopockiej Zatoce Sztuki, przy Alei Franciszka Mamuszki 14 będzie połączeniem stand-upu, monodramu oraz koncertu popularnego współczesnego artysty, czyli Czesława Mozila.

Przedstawi on Polskę widzianą z perspektywy emigranta i to podwójnego, który żyje pomiędzy Danią i Polską, który wręcz pokochał absurdy tych miejsc oraz spoglądającego na to wszystko ze świetnym humorem. Usłyszą Państwo historie pochodzące z życia Czesława, które opowie z pomocą największych i zagranych na żywo przebojów Czesława Mozila. Wzruszające. Śpiewane. Śmieszne. Niezwykle aktualne.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zatem serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, które rozpocznie się o godzinie 18:00, na które bilety wstępu kosztują 60 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl