Czesław Śpiewa - Solo Act
Przedstawiamy Wam połączenie stand-upu, monodramu oraz koncertu jednego z popularniejszych artystów współczesnych - Czesława Mozila.
Gdzie?
Namiot Scena Kulturalna
leśna 3, 84-360 Łeba
Kiedy?
6 sierpnia 2018 od 20:00
Za ile?
50 zł

Solo Act jest muzycznym Stand-upem Czesława Mozila. Słodko-gorzka, przewrotna oraz bardzo zabawna opowieść traktująca o patriotyzmie, ojczyźnie i emigracji. Artysta opowiada także o swym codziennym życiu, które kręci się wokół artyzmu. Co oznacza, że odniosło się sukces w naszym kraju? Jak można siedzieć na rezerwowej ławce i strzelać gole mimo wszystko? I w końcu czy będąc artystą alternatywnym odnosi się popularność pośród, tak zwanych "dresiarzy"?

Przedstawiamy Wam połączenie stand-upu, monodramu oraz koncertu jednego z popularniejszych artystów współczesnych - Czesława Mozila. Ukaże on Polskę z perspektywy emigranta i to podwójnego, który żyje pomiędzy Danią i Polską. Kocha on absurdy z obu krajów i patrzy na wszystko z wielkim humorem. Przedstawia historie z życia wzięte, opowiadane z pomocą największych przebojów Czesława. Śmieszne. Śpiewane. Wzruszające, a także niezwykle aktualne.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go sierpnia 2018 roku, do Łeby - Namiot Sceny Kulturalnej, znajdujący się przy ulicy Leśnej 3. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl