Czerwony kapturek w gotik stajlu
Maria i Elwira opowiedzą Wam bajkę, ponieważ tak nauczyła pani świrolog na swoich zajęciach, które im zafundowała Unia.
Gdzie?
Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
Kiedy?
16 marca 2019 od 19:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Kąpielisko Morskie Sopot

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na przedstawienie, pod tytułem: „Czerwony kapturek w gotik stajlu”. To swego rodzaju uliczna extravaganza od Kolektywu Mololo. Wydarzenie odbędzie się już 16-go marca 2019 roku, w sopockim Teatrze na Plaży, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Bilety kosztują 25 złotych, a zaczynamy o godzinie 19:00. Pokaz odbędzie się w granicach „The Best Off”, czyli konkursu ogólnopolskiego na przedstawienie niezależnego teatru.

Maria i Elwira opowiedzą Wam bajkę, ponieważ tak nauczyła pani świrolog na swoich zajęciach, które im zafundowała Unia. Że jak ma się problem, czy kryzys, to jest sposób, aby sobie napisać właśnie bajkę. I, że to ma pomóc. W naszej bajce natomiast znajdziecie Państwo bulterierkę Amfę oraz dziewczynkę zombi. Jest również Czarek, co wyjechał na Islandię, jednak później wrócił.

Natomiast Maria z Elwirą siedzą na plastikowych skrzynkach, które Elwira ma za sklepem właśnie do posiedzenia. Jara tam mentole. Później Unia im niestety zabroniła tego procederu. Zaś Maria Mania jest zadłużoną wdową oraz kwiaciarką, pracującą w zakładzie pogrzebowym. Niestety nie brzmi to świetnie. W obecności Marii jest za dużo śmierci. Jakby była to jej wina, że jej były za wcześnie opuścił ten ziemski padół. Z powodu nadmiaru metafety. Wcześniej zaciągnął kredyt, ponieważ miał zdolność w papierach. Prócz kredytów byłego męża wlecze się za kobietą upiór dziecko oraz upodobanie do mężczyzna nie dość właściwych z powodu trudów dzieciństwa oraz niewłaściwych wzorców. Maria ma także koleżankę - Elwirę, kobiety poznały się na terapii zajęciowej. Obie nie mają szczęścia w miłości. Ta terapia była, żeby przestały szukać związków, ale nie przestały.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl