Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Czereśnie - koncert

Czereśnie - koncert
 
Co i o czym właściwie śpiewamy? O sprawach bardzo ważnych: przemijaniu pór roku, o różnorodności ludzi oraz przyrody, o szacunku dla zwierząt, o miłości do dziadków oraz o zdrowym odżywianiu.
gdzie?Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
kiedy?24 marca 2019 od 12:00
za ile?25 zł

Tworzymy specjalnie dla Was muzykę, którą kierujemy głównie do najmłodszych, ale ponieważ brzmienia nie znają żadnych granic, możemy się również polecić bardziej wytrawnym słuchaczom. Co i o czym właściwie śpiewamy? O sprawach bardzo ważnych: przemijaniu pór roku, o różnorodności ludzi oraz przyrody, o szacunku dla zwierząt, o miłości do dziadków oraz o zdrowym odżywianiu. Razem z nami na scenie pojawi się niemała orkiestra: mandola, bandżo, klarnet oraz suzafon, nie można także zapomnieć o tradycyjniejszych instrumentach. W roku 2017 dzienne światło ujrzał debiutancki album zespołu, pod tytułem: "Ale wrzawa!". W roku 2018 ukazał się zaś drugi album, noszący tytuł: "Pestki".

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 24-go marca 2019 roku, do gdańskiego Oliwskiego Ratusza Kultury, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl