Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Czarny Pies - koncert

Czarny Pies - koncert
 
Zaznacie niespotykanej energii oraz muzykalności, to poza tym prawdziwa eksplozja koncertowego, żywiołowego grania!
gdzie?Giewont
Tadeusza Kościuszki 4, 34-500 Zakopane
kiedy?26 maja 2017 od 19:30

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie projekt Leszka Windera, w którym zaprasza on do współpracy przy koncertach, cenionych przyjaciół oraz muzyków. Specjalnie dla Państwa zagrają mistrzowie swych instrumentów. Zaznacie niespotykanej energii oraz muzykalności, to poza tym prawdziwa eksplozja koncertowego, żywiołowego grania!

Leszek Winder swą muzyczną przygodę rozpoczął w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. W roku 1971 z pierwszym zespołem grał muzykę na żywo, w czasie trwania spektaklu, który oparty był o "Skowyt" Allana Ginsberga. na przełomie roku 1974-1975 tworzył razem z Janem Skrzekiem, grającym na harmonijce i śpiewającym, a także z Michałem Giercuszkiewiczem, grającym na perkusji i z Jerzym Kawalcem, który z kolei grał na basowej gitarze śląski zespół blues-rockowy, o nazwie: "Apogeum". Od roku 1975 muzyk występował z formacją, o nazwie: "Krzak". Po odejściu jej lidera - Jana Błędowskiego stanął na jej czele, jak również był jej głównym kompozytorem. Pod koniec działalności tej grupy artysta zaczął równolegle występować jako "Skibiński/Winder Super Session". Natomiast, gdy Skiba zmarł, Winder występował dalej jako "Winder Session" i zapraszał do nagrań polską śmietankę instrumentalistów grających bluesa oraz rocka.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 26 maja 2017 roku, w Zakopanem, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 4.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl