Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Czarno to widzę, czyli wymieszani posortowani
Sama odwaga może nie wystarczyć, jednakże rozwiązaniem może okazać się staroświecka, może i niestandardowa miłość.
Gdzie?
Hotel Gołębiewski
Karkonoska 14, 58-540 Karpacz
Kiedy?
15 lutego 2020 od 22:00

Czarno to widzę...w kraju coraz bardziej podzielonym niż można by odnaleźć we wcześniejszej historii, zmarginalizowanym królestwie, gdzie pierwsze skrzypce grają bigoteria, hipokryzja, nienawiść i hejt pewna grupa osób bardzo nietuzinkowych pragnie zostać Polakami. I niekoniecznie każdy z nich na świat przyszło na tejże ziemi, niekoniecznie wpasowaliby się w słowiański wzorzec i też wszyscy pasują do jedynie słusznej matrycy psychoseksualnej, którą narzuciła propaganda. Nie mniej jednak pokochali Polskę, chcą być jej częścią i odczuwać dumę.

Oj, „Słowiańskie słowiki”- amatorską grupę pieśni i tańca czeka dość trudne życie...Jak można radośnie z pełną beztroską oddać się wycinaniu ludowych hołubcy, kiedy cały czas trzeba przeciwstawiać się pseudopatriotycznym, agresywnym zachowaniom? I niestety nie przytrafia się to tylko, kiedy zmierzają na próbę, ale również podczas zajęć w zaciszu sali tanecznej, którą dzielą z kibolem- zatwardziałym ksenofobem i nacjonalistą. Sama odwaga może nie wystarczyć, jednakże rozwiązaniem może okazać się staroświecka, może i niestandardowa miłość.

Wystąpią:
- Laura Sajłowicz
- Ifi Ude
- Dorota Stalińska
- Wojciech Medyński
- Stefano Terrazzino
oraz Bartosz Obuchowicz.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Zapraszamy serdecznie już 15 lutego 2020 roku do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu od godziny 22.00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl