Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Czarno- Czarni. Premiera płyty "Francuska Miłość

Czarno- Czarni. Premiera płyty "Francuska Miłość
 
Muzycznych korzeni grupy szukać można w prostych i pogodnych produkcjach charakterystycznych dla lat sześćdziesiątych.
gdzie?Klub Środowisk Twórczych Spatif
Bohaterów Monte Cassino 52/54, 81-759 Sopot
kiedy?16 listopada 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Serdecznie zapraszamy na koncert w Klubie Środowisk Twórczych Spatif w Sopocie. 16 listopada na scenie przy Bohaterów Monte Cassino 52/54 pojawią się Czarno-Czarni. Koncert stanie się okazją do promowania najnowszego albumu formacji zatytułowanego "Francuska Miłość". Grupa Czarno-Czarni to fonograficzne objawienie roku 1998. Przeboje "Dziewczyna Dla Blondyna", "Trąbo-Twist", "Nogi" pozwoliły Czarno-Czarnym sięgnąć po platynową płytę.

Muzycznych korzeni grupy szukać można w prostych i pogodnych produkcjach charakterystycznych dla lat sześćdziesiątych. Kawałki Czarno-Czarnych zadowoliły wybredne gusta niemal wszystkich słuchaczy od dziesięciu do stu lat. Szczególnie usatysfakcjonowane były gospodynie domowe, ponieważ jak same twierdziły, przy dźwiękach Czarno-Czarnych doskonale ściera się kurze i piecze drób na święta. Czarno-Czarni tuż po debiucie odnieśli pierwszy sukces. W plebiscycie rozgłośni radiowych grupa sięgnęła po drugie miejsce. Stało się to za przyczyną kawałka "Nogi". W rankingu tym ustąpili pierwszeństwa "Urszuli".

Czerwiec 2000 roku przyniósł drugi album zespołu zatytułowany "Niewidzialni". Wydawnictwo to zyskało status złotego albumu, a kolejne przeboje "Wydłubany Miś", "Plaża w kolorze blond", "Śpiąca Jola" potwierdziły markę i klasę zespołu. Luty 2000 roku upłynął pod znakiem koncertów w Nowym Jorku. Czarno-Czarni otrzymali zaproszenie od amerykańskiej Polonii. Występy bardzo się spodobały i pociągnęły za sobą kolejne zaproszenia. Również w 2000 roku zespół zagrał świetny koncert na scenie koncertowej Trójki - Polskiego Radia.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Rok 2002 wpisze się w historię zespołu wydaniem kolejnej, trzeciej płyty zatytułowanej "Jasna strona Księżyca". Album wydany został pod egidą firmy Universal, a wydanie poprzedzała edycja singli: "Za Darmo", "Ty i Ja, Ja i Ty". Rok 2002, podobnie jak i poprzednie lata, obfitował w liczne koncerty - również te za oceanem oraz w koncerty dla radiowej "Trójki" i Telewizji Polsat.

W roku 2003 pojawiła się niezwykle ciekawa propozycja, mianowicie zaproponowano zespołowi, by nagrał płytę zawierającą przeboje z lat pięćdziesiątych ubrane w swingowe aranżacje. Propozycję tę przygotował Pierwszy Program Polskiego Radia. Płyta ujrzała światło dzienne trzy lata później. Zyskała tytuł: "Sułtani swingu". Album doczekał się teledysków promujących materiał ("Czy pamiętasz te noc w Zakopanem", "Nieme kino").

Pozycja grupy na polskim rynku muzycznym ugruntowana została przez edycję kolejnego wydawnictwa muzycznego "Nudny świat". Popularność zawdzięczają także materiałowi, który nagrali z wokalistką amerykańską Holly Sheperd.

"Francuska Miłość" to najświeższy materiał muzyczny Czarno-Czarnych. Już przed koncertem, w celu wprowadzenia się w dobry nastrój, warto zerknąć w zasoby Internetu. Zachęcamy do obejrzenia "Ja kocham jesień", "Nie przejmuj się" i oczywiście "Francuska Miłość".

Serdecznie zapraszamy do Klubu Środowisk Twórczych Spatif przy Bohaterów Monte Cassino 52/54 w Sopocie! Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00! Czarno-Czarni w Sopocie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl