Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cyrk Deriglasoff - koncert

Cyrk Deriglasoff - koncert
 
Artysta zaistniał w roli muzyka, kompozytora oraz twórcy tekstów na przestrzeni trzech dekad, w licznych rockowych i alternatywnych zespołach
gdzie?Klub Środowisk Twórczych Spatif
Bohaterów Monte Cassino 52/54, 81-759 Sopot
kiedy?22 marca 2018 od 21:00
za ile?20 zł

Olaf Deriglasoff jest muzykiem, kompozytorem i autorem tekstów, a także producentem muzycznym. Swą muzyczną drogę rozpoczął na początku osiemdziesiątych lat, zakładając formację Dzieci Kapitana Klossa, razem z którym wziął udział w działaniach, tak zwanej Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Artysta zaistniał w roli muzyka, kompozytora oraz twórcy tekstów na przestrzeni trzech dekad, w licznych rockowych i alternatywnych zespołach, między innymi: Apteka, Püdelsi, Homo Twist, Kury, Yugoton, Kazik, KNŻ. Już od kilkunastu lat muzyk gra oraz wydaje krążki przede wszystkim z projektami, które sygnuje własnym nazwiskiem: Jakubik i Deriglasoff, Deriglasoff Band, Nawrocki i Deriglasoff, czy też Cyrk Deriglasoff. Nowym jest projekt orkiestry wodewilowo-punkrockowej, pod nazwą Cyrk Deriglasoff, który rozpoczął właśnie swoją działalność. Są również w trakcie nagrywania albumu.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 22-go marca 2018 roku, do sopockiego Klubu Środowisk Twórczych Spatif, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 52/54. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl