Cydr Lubelski Spragnieni Lata - muzyczny ferment w Gdańsku!

Cydr Lubelski Spragnieni Lata - muzyczny ferment w Gdańsku!
Trasę Spragnieni Lata Cydr Lubelski porównać śmiało można do naszego cydru. Ciągle odkrywamy bowiem nowe smaki, również w muzycznej sferze.
Gdzie?
Stocznia Gdańska – Młode Miasto
Na Ostrowiu 15/20, 80-873 Gdańsk
Kiedy?
4 sierpnia 2018 od 18:00
Za ile?
bezpłatnie

Artyści autentyczni oraz bezkompromisowi, wielkie muzyczne osobowości, a także świeże, oryginalne dźwięki. Wszystko to, a nawet wiele więcej specjalnie dla Państwa już 4-go sierpnia 2018 roku, w Stoczni Gdańskiej - Młode Miasto, znajdującej się przy ulicy Na Ostrowiu 15/20. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Trasa tegoroczna Spragnieni Lata Cydr Lubelski wystartuje 14-go lipca, w mieście Wrocław. Następnie rozgości się w stolicy, Poznaniu, Gdańsku oraz w Lublinie, gdzie we wrześniu, dokładnie 15-go będzie miał miejsce wielki finał łączony ze Świętem Lubelskim Młodego Cydru. Artyści zapowiadają, iż na lato plenerowe naszykowali wiele nowości. Zatem będzie orzeźwiająco i bardzo energetycznie.

Trasę Spragnieni Lata Cydr Lubelski porównać śmiało można do naszego cydru. Ciągle odkrywamy bowiem nowe smaki, również w muzycznej sferze. Staramy się stawiać na autentyczność oraz bezkompromisowość. W każdym roku na te koncerty przybywają tłumnie ludzie spragnieni dobrej zabawy i dobrej muzyki. Liczne osoby podróżują nawet z artystami, bo wiedzą że każdy koncert jest inny i posiada swą unikalną atmosferę. Na przestrzeni czterech lat ekipa Lubelskiego Cydru zagrała czterdzieści koncertów dla więcej niż stu-tysięcznej publiki w dwudziestu trzech miastach w naszym kraju. Zaś w tym roku naszedł nas wielki apetyt, żeby bić rekordy. Tak o wydarzeniu wypowiada się Robert Walewski.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Naszym koncertom będą towarzyszyć strefy orzeźwienia oraz fotografii: Cydrotruck, czyli istny raj dla poszukujących orzeźwienia i Instax, czyli strefa kultowego aparatu fotograficznego do robienia natychmiastowej fotografii. Fujifilm jest partnerem tej trasy, zapowiedział wiele ciekawych niespodzianek. Odbędą się również konkursy, zaś pośród nagród wiele wejściówek w strefę VIP-owską, albumy razem z autografami, a także możliwość zobaczenia co dzieje się na backstageu, czy też spotkania z gwiazdami tej trasy.

Najbliższy koncert siódmej edycji trasy Spragnieni Lata Cydr Lubelski będzie miał miejsce już 4-go sierpnia tego roku. Zagramy dla Was w Stoczni Gdańskiej! Serdecznie zapraszamy, a na naszej iście energetycznej scenie wystąpią: Marcelina, Kasia Lins, Bitamina oraz Smolik/Kev Fox.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl