Cugowscy - Nosalowy Akustycznie
Wspólna trasa koncertowa Krzysztofa Cugowskiego oraz jego synów Wojciecha i Piotra rozpoczęła się dwa lata temu.
Gdzie?
Hotel Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA
Balzera 21d, 34-500 Zakopane
Kiedy?
9 lutego 2018 od 20:00

Wielotysięczna publiczność, plenerowe sceny, największe miasta - tak od ponad roku prezentują się występy formacji CUGOWSCY. Teraz przyszła kolej na scenę w Hotelu Grand Nosalowy Dwór Resort & SPA. 9 lutego Cugowscy punktualnie o 20:00 rozpoczną koncert na scenie przy ulicy Balzera 21d w Zakopanem.

Wspólna trasa koncertowa Krzysztofa Cugowskiego oraz jego synów Wojciecha i Piotra powoli dobiegać będzie końca. Wspólne koncerty rozpoczęły się dwa lata temu, kiedy to muzycy związani więzami krwi postanowili połączyć muzyczne przedsięwzięcia. Krzysztof Cugowski - ikona rocka, frontman kultowej kapeli Budka Suflera pojawił się na scenie z synami, którzy dali się poznać publiczności jako sprawni muzycy tworzący grupę Bracia. Wspólne, rodzinne koncerty Cugowskich od początku budziły powszechna uwagę.

Skrzyżowanie dróg muzycznych rodziny Cugowskich znalazło finał w płycie "Zaklęty krąg", która miała swą premierę 30 września 2016 roku. W kilka tygodni po premierze ruszyła trasa koncertowa, która do tej pory zbiera laury pochwalne i cieszy się gorącym przyjęciem wiernej publiczności.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Projekt Cugowscy to kolaż dwóch pokoleń muzycznych. Formacja "Bracia", która charakteryzuje się mocnymi gitarowymi riffami, którymi wzmacnia nostalgiczne ballady połączyła swe możliwości z Krzysztofem Cugowskim, artystą który aktualnie oprócz klasycznych evergreenów rockowych prezentuje także bluesowe i rhythm'n'bluesowe fascynacje. Kolaż artystycznych osobowości prezentowany podczas występów to gwarancja niezapomnianych, muzycznych wrażeń.

9 lutego Cugowscy zagrają w Gerlach - Centrum Kongresowe. Będzie to kolejna realizacja pod szyldem "Nosalowy Akustycznie". Interesująca kompilacja mocnych brzmień połączona z akustyczną formułą występów, to okazja do wydobycia kunsztu instrumentalno-wokalnego. Z pewnością koncert będzie wyjątkowym wydarzeniem! Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl