Crossfaith - koncert
Artystyczna twórczość Crossfaith pokazuje, iż muzyka tworzona dzięki maszynom świetnie komponuje się z gitarowymi riffami, growlem i krzykiem oraz z jakże morderczym rytmem perkusji.
Gdzie?
Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
19 lutego 2020 od 19:00

Crossfaith - muzyka, którą gra ta japońska kapela to połączenie radykalne ciężkiego oraz ekstremalnie metalowego grania i mrocznej agresywnej muzyki elektronicznej - powstaje w efekcie potężne, a wręcz miażdżące brzmienie inspirowane muzyką Slipknot, jak również nagraniami The Prodigy, a także mocnym basem Skrillexa.

Artystyczna twórczość Crossfaith pokazuje, iż muzyka tworzona dzięki maszynom świetnie komponuje się z gitarowymi riffami, growlem i krzykiem oraz z jakże morderczym rytmem perkusji. Zespół Crossfaith znany jest z nadzwyczajnej scenicznej energii oraz z genialnej instrumentalnej techniki, a także wokalnej.

Na scenie artyści dają z siebie 100 procent, zaś publika ma okazję, by wziąć udział we wspaniałym zainspirowanym wizjami przyszłości dystopijnej widowisku. Muzycy z formacji Crossfaith ciagle rozwijają swe brzmienie, poszukują nowych oraz interesujących inspiracji, a także rozwiązań. Ponad to doskonalą styl, w jakim łączą ze sobą elektronikę i hardcore oraz dodają do kompozycji coraz więcej śpiewu.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 19-go lutego 2020 roku, do warszawskiego Klubu Hydrozagadka, znajdującego się przy ulicy 11-go Listopada 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl