Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cross Over Cracow 6: Nuclear, Terrordome, Conflicted, Maggoth

Cross Over Cracow 6: Nuclear, Terrordome, Conflicted, Maggoth
 
Zagości w tym roku chilijska gwiazda Trashu: formacja Nuclear. Towarzyszy im także, na trasie, chilijski Conflicted, wspomogą ich również gospodarze wydarzenia, Terrordome z Krakowa.
gdzie?Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
kiedy?29 czerwca 2017 od 19:00
za ile?20 zł

Wszyscy maniacy Trash metalowi! Przedstawiamy bardzo serdecznie Cracow Cross Over 6, czyli niepowtarzalny trash metalowy krakowski fest! Zagości w tym roku chilijska gwiazda Trashu: formacja Nuclear. Towarzyszy im także, na trasie, chilijski Conflicted, wspomogą ich również gospodarze wydarzenia, Terrordome z Krakowa. Rozpocznie imprezę Maggoth z Pabianic.

Nuclear
Strasznie poważni w tym, do czego się zabierają, Nuclear jest najmocniejszym przedstawicielem undergroundu chilijskiego. Zespół powstał w roku 2003, jest aktywny na scenie i zapewnia tym samym dużą dozę energii oraz agresji podczas swoich występów. Sami o sobie mówią, że inspiracją dla nich jest trash z lat osiemdziesiątych, a także hardcore-punk oraz oldschool death metal. Jak do tej pory na swoim koncie mają pięć płyt studyjnych i dziesiątki koncertów, które odbyły się w Europie oraz w Ameryce Łacińskiej.

Conflicted
Grupa powstała w roku 2010. Zapewniają bezkompromisowy oraz szybki oldschool, który inspiruje się Slayerem, Sepulturą, czy Panterą. Podobnie jak Nuclear kraj ich pochodzenia to Chile, a w granicach trasy koncertowej są ich towarzyszami. Trasa ta nosi nazwę Eurotour Total Thrash 2017.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Terrordome
Jest to kwartet polski, który z kolei gra brutalny i szybki Thrash Metal Crossover, utrzymywany w stylu osiemdziesiątych lat. Inspiracją są głównie:

* Nuclear Assault
* Razor
* Cryptic Slaughter
* Slayer

Terrordome cechuje się przede wszystkim szybkim, energicznym tempem oraz solówkami, a także wokalem - agresywnym. Zespół jest aktywny na scenie, zagrał do tej pory kilkaset koncertów, tak w kraju, jak i za granicą. Dzielili scenę z formacjami, między innymi jak:

* Hobbs’ Angel of Death
* Destruction
* Anthrax
* Whiplash
* D.R.I.
* Suicidal Tendencies i innymi

Maggoth
Gdzieś mają biografie, ponieważ uważają, że nikt tego nie czyta. Sami siebie określają tak: sto procent energii, pasji muzycznej oraz wpier**** sonicznego, które fundują słuchaczom w sposób bezkompromisowy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl