Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Crim3s (UK) Hydrozagadka - koncert

Crim3s (UK) Hydrozagadka - koncert
 
Kawałki pisane były, na przykład na torach kolejowych, garażach, w bramach, czy w akademikach oraz ogrodach.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?9 grudnia 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na pierwszy oraz jedyny koncert w naszym kraju zespołu z Wielkiej Brytanii - CRIM3S. Sadie Pinn i Rou Rot swą działalność muzyczną zaczęli w roku 2011. Wówczas grali pod nazwą Story of Isaac. Poznali się mieszkając w pewnym londyńskim magazynie, ale zostali w niedalekim czasie z niego wyrzuceni. I niestety w najbliższym roku znajdowali się na ulicy. Artyści wówczas zaczęli grać cięższe brzmienia, które odzwierciedlać miały wpływ, jaki na ich doświadczenia wywarła ciemniejsza strona Londynu.

Pierwsza EPka zatem inspirowana była ich bezdomnym życiem. Każdy utwór przedstawiał inne środowisko. Kawałki pisane były, na przykład na torach kolejowych, garażach, w bramach, czy w akademikach oraz ogrodach. Kapela eksperymentuje biorąc na warsztat liczne gatunki, jak miedzy innymi Squat Rave Scene, czy też Early Witch House.

Ich ostatnie wydawnictwo, pt.: "MILITIA" pochodzi z roku 2016. Natomiast przed koncertem w naszym kraju ukazać się ma nowa EPka formacji. Zatem zapraszamy już 9-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Klubu Hydrozagadka, znajdującego się przy ulicy 11 Listopada 22. Zaczynamy o godzinie 20:00, bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl