Counterfeit - koncert
Chwytliwa przebojowość i zderzenie z energią, czy też z agresją musi wydać owoce w postaci wspaniałych koncertów.
Gdzie?
Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
Kiedy?
2 listopada 2019 od 16:00
Za ile?
90 zł

Counterfeit to zespół angielski, jaki łączy w sobie klasyczny punk rock i bardziej nowoczesne oraz alternatywne granie. Chociaż istnieją od roku 2015 i na swym koncie mają dopiero jedną płytę studyjną, piątka chłopaków posiada na tyle świeże, przy czym zakorzenione gdzieś w klasyce pomysły, by robić dobrą muzykę, iż niemalże szturmem przebijają się ku europejskiemu oraz światowemu mainstreamu.

Chwytliwa przebojowość i zderzenie z energią, czy też z agresją musi wydać owoce w postaci wspaniałych koncertów. Tak dokładnie jest w przypadku grupy Counterfeit! Formacja świetnie potrafi rozgrzać publikę festiwalową, o czym wspaniale przekonać się mogli uczestnicy Festiwalu Poland’rock z roku 2017 i 2018, kiedy to zespół zagrał odpowiednio na małej i dużej scenie. Ale prawdziwa energia, czy szaleństwo jest widoczna dopiero na koncertach klubowych, gdzie napędową siłą jest genialna wręcz muzyczna forma oraz ponadprzeciętny kontakt z publicznością.

Album debiutancki Anglików ukazał się już dwa lata temu, tak więc istnieje spora szansa, że na koncercie warszawskim poza materiałem dobrze znanym z płyty oraz trzech EP, usłyszycie Państwo nowy materiał, który może zapowiadać następne wydawnictwo.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 2-go listopada 2019 roku, do warszawskiego Klubu Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage), znajdującego się przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00, a bilety wstępy kosztują 90 złotych. Istnieje również ograniczenie wiekowe: do lat dwunastu trzeba przyjść z opiekunek dorosłym, zaś od dwunastu do osiemnastu lat jest konieczna pisemna zgoda opiekuna. Otwarcie drzwi pod bilety VIPowskie nastąpi o godzinie 14:30, natomiast otwarcie drzwi pod bilety normalne nastąpi o godzinie 15:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl