Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Cory Henry / Warszawa - koncert

Cory Henry / Warszawa - koncert
 
Artysta powtarza prawie każdemu, iż podąża swą własną drogą życiową, ale pośród korzeni jego muzyki odnajdą Państwo inspiracje stylem gospel, jazzem, jak również soulem.
gdzie?Miłość Kredytowa 9
Kredytowa 9, 00-062 Warszawa
kiedy?28 października 2017 od 20:00
za ile?79 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Cory'ego Hanry'ego, który jest amerykańskim jazzowym pianistą, a także producentem muzycznym, który pochodzi z Brooklynu (Nowy Jork). Jest on wirtuozem organowej gry, grając na organzach B-3 Hammonda. To laureat, i to dwukrotny, nagrody Grammy. Powtarza prawie każdemu, iż podąża swą własną drogą życiową, ale pośród korzeni muzyki artysty odnajdą Państwo inspiracje stylem gospel, jazzem, jak również soulem. Muzyk jest znany z koncertów, które wykonywał wraz z formacją Snarky Puppy.

W roku 2016 została wydana płyta, pod tytułem: "The Revival". Towarzyszyła tej premierze trasa koncertowa, która była wielką dawką improwizacji oraz dynamizmu, była także nacechowana gospelem i stylem Steviego Wondera. Najnowszy projekt artysty, nazywa się Cory Henry i The Funk Apostles, który tworzy z wielką pasją i sercem otwartym na muzykę. Towarzyszą mu wybitni artyści, jak miedzy innymi: Andrew Bailie, Nick Semrad, Taron Lockett, Sharay Reed.

W tej chwili formacja jest na trasie, która była promowana w programach, jak na przykład: The Tonight Show z Jimmy'm Fallon'em, BBC’s Proms Quincy Jones Tribute, The New York Times Facebook Live with Erykah Badu, National Public Radio.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zawdzięcza Cory Henry, swej charyzmatycznej osobowości miliony wyświetleń na popularnym YouTubie oraz na innych społecznościowych platformach. Zbudował pokaźną bazę fanów, którzy wyczekują jego kolejnych działań. Płyta, która właśnie nadchodzi prezentować będzie talenty pięciu muzyków światowych, którzy eksponują nowy dźwięk i nowe wibracje, pragnąc zawojować nimi świat.

Zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się już 28-go października 2017 roku, w warszawskiej Miłości Kredytowej 9. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, zaś bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl