Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Coniedzielne Warsztaty Rodzinne - Sztuka na ściany!

Coniedzielne Warsztaty Rodzinne - Sztuka na ściany!
 
Zwrócimy uwagę szczególną na plakaty, a także obrazy, które wyrażają idee oraz dążenia ludzi młodych.
gdzie?Rozrusznik wystaw w Muzeum Współczesnym
Pl. Strzegomski 2 a, 53-681 Wrocław
kiedy?27 sierpnia 2017 od 13:30
za ile?bezpłatnie
organizatorMuzeum Współczesne Wrocław (MWW)

Zapraszamy bardzo serdecznie dzieci wraz z rodzicami na co niedzielne warsztaty, które odbywają się od godziny 13:30. Każdy warsztat trwa mniej więcej półtorej godziny oraz jest złożony z dwóch części. Początek spotkania to zawsze wspólne zwiedzanie aktualnej wystawy, a także rozmowa o pracach, które się na niej znajdują. W trakcie części drugiej naszych warsztatów przechodzimy do manualnych działań, które umożliwią wszystkim przybyłym twórcze wykorzystywanie rozbudzonej wyobraźni oraz wrażliwości.

Już 27 sierpnia 2017 roku zapraszamy na "Sztukę na ściany". Szablony, a także uliczna sztuka? Awangardowi artyści zachowują się nieszablonowo, zazwyczaj. Jednak! Wybierzemy się, tym razem, na wystawę, pod tytułem: "Czarna Wiosna". Kręci się ona wokół niezależnej wrocławskiej muzycznej sceny z lat osiemdziesiątych. Zwrócimy uwagę szczególną na plakaty, a także obrazy, które wyrażają idee oraz dążenia ludzi młodych. Będziemy również sprawdzać z jakich artystycznych technik korzystali, aby wyrażać swoją opinię o otaczającym nas świecie.

W warsztatowej części zaprojektujemy szablony. Później odbijemy je tam, gdzie stwierdzimy, że będzie to słuszne. Zatem zapraszamy 27 sierpnia 2017 roku, do wrocławskiego Rozrusznika wystaw w Muzeum Współczesnym, znajdującego się przy Placu Strzegomski 2 a. Organizatorem przedsięwzięcia jest Muzeum Współczesne Wrocław.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl